TÉMA:

Zero X


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Elektromotorka

elektromotorka Brammo Empulse

Stejně jako v případě elektromobilů by se mohlo zdát, jsou něčím novým a moderním. Opak je pravdou. Stejně jako , i se objevily už v dávné historii motorismu. První zmínky o nich lze vystopovat údajně až do roku 1860. První skutečně pojízdné elektrické motorky pak vznikaly kolem roku 1911. Dnes je na trhu několik modelů, chystají se další a běžně se jezdí závody elektrických motorek .

 

Nové stroje od Zero Motorcycles pro rok 2010 - výkonnější, barevnější

Americký výrobce elektromotorek Zero Motorcycles ohlásil novou řadu modelů pro rok 2010. Jde o aktualiované verze elektrických motorek Zero S, DS, X a MX. Jsou rychlejší, mají vyšší zrychlení a kvalitnější baterie. A víc barev! pokračování

Zero DS 2010

galerie: Zero DS 2010
Zero DS 2010 Zero DS 2010 Zero DS 2010
 

Zero S - elektromotorka do města i na dálnici

Elektromotocykly si získávají čím dál tím větší oblibu. Quantya se úspěšné šíří Evropou, chystá se bezemisní závod TTXGP na Isle of Man a americká firma Zero Motorcycles uvádí po off-roadovém modelu Zero X novinku v podobě Zero S. Na první pohled jde poznat, že jsou to příbuzní. Elektrický motocykl nabízí sílu 31, maximální rychlost 96,6 km/h a dojezd až 97 km díky 4 kWh baterii. Samozřejmostí je integrovaná dobíječka, díky které motorku dobijete zhruba za čtyři hodiny. Celková váha motorky je 102,1 kg. Zero Motorcycles už teď přijímají předobjednávky, první dodávky by měly začít v květnu. Cena Zero S je stanovena na 9950 dolarů, v hrubém přepočtu asi 200 000 Kč. Na videu v článku se můžete podívat jak si elektromotorka Zero S vede na okruhu i v lehkém terénu.  
Elektromotocykly Zero Motorcycles Zero S
Elektromotocykly Zero Motorcycles Zero S


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?