TÉMA:

Ford Escape Hybrid


Ford logoFord je automobilka založená v roce 1903 v Deabornu, předměstí , ve státě . Henry Ford jako první zavedl masovou výrobu vozidel. Pásová výroba umožnila levnou výrobu automobilu , který odstartoval automobilovou revoluci. V současné době se zajímá o , i . V má tržní podíl kolem 10 %.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Prezident Obama nakupuje čtvrtinu hybridů od Fordu a GM

Administrativa nového amerického prezidenta je jedním z největších nákupců ve . Americký stát skoupil v posledních dvou letech téměř čtvrtinu všech automobilek a .   

Ford Fusion Hybrid

Japonci kupují hybridy více než Američané

Výsledky prodeje automobilů ve Spojených státech za duben 2010 jsou opět povzbudivé. Celkem se prodalo 23 274 hybridů, což činilo 2,18% ze všech prodaných aut. Proti Japonsku, o polovinu menšímu trhu, je to však málo. Tam se hybridů jen za první dva měsíce roku 2010 prodalo 72 191 kusů. hybridy - prodej ve Spojených státech duben 2010

Prodej hybridů v USA stoupl meziročně o 15%

Po krizových letech 2008-2009 nebylo těžké se dočkat růstu. Přesto jsou zprávy o rotoucím prodeji hybridů příjemným utvrzením v tom, že nejde jen o dočasný trend či snad módní záležitost. Nejlépe si tradičně vedly Toyota Prius a Honda Insight. Toyota Prius 2010

175 tisíc mil poté aneb hybridní taxi skutečně funguje

Po ulicích se již dva roky prohání flotila osmnácti Ford Escape Hybrid. Každý z vozů nyní dosáhl hranice 175 tisíc mil v provozu, což odpovídá vzdálenosti, kterou ujede průměrný automobil za 11 let. Užití hybridů jako taxi se přímo nabízí. Osmnáct vozů totiž ušetřilo nejen ovzduší, ale i čvrt milionu dolarů za palivo.

 

e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.