TÉMA:

FOR ARCH


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Česká firma Olife Source buduje v Česku další síť nabíječek

Český start-up Olife Source uvádí na trh 
bateriová úložiště pro domácnosti. Kromě toho připravuje také stavbu rozsáhlé sítě nabíjecích stanic pro elektromobily.   auto Petr Dvořák Olife ENergy Source nabíjecí stanice pro elektromobily

Na FOR ARCH pro hybrid

Stavebnictví a bydlení je spíše záležitostí partnerského serveru Ekobydlení.eu. Veletrh FOR ARCH, jehož brány se otevřely právě dnes, však nabídne spoustu zajímavostí z oblasti úspor, alternativ a technologií. Semináře jako například Inteligentní budovy a telekomunikace, Fotovoltaické systémy pro rodinné domy, Tepelná čerpadla a jejich využití či Využití sluneční energie v budovách budou jistě zajímavé nejen pro pravidelné čtenáře Maca a kadu, kteří se dotýkají této problematiky v diskusi.

FOR ARCH

Fanoušky hybridních vozidel by také mohla zaujmout expozice společnosti Pražská energetika, a.s. (PRE), které bude vévodit Toyota Prius. Hybrid si můžete prohlédnout a navíc se zůčastnit přímo na místě soutěže o týdenní zapůjčení jednoho ze dvou hybridů - již zmíněné Toyoty Prius a Hondy Civic Hybrid. PRE bude také v rámci expozice prezentovat měřiče spotřeby v kompaktním kufříku, které půjčuje zájemcům bezplatně.

Pokud vás 19. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH zaujal a chtěli byste se ho zůčastnit, možná vás potěší skutečnost, že se letos dostanete na místo poprvé nově vybudovanou trasou metra. Více informací naleznete na oficiálních stránkách veletrhu.


Nabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotion
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?