TÉMA:

čerpací stanice na vodík


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Německo: do roku 2015 postavíme 50 čerpacích stanic na vodík

Německé ministerstvo dopravy a skupina průmyslových společností podepsaly společný záměr rozšíření sítě na vodík. Do roku 2015 jich bude Německo mít minimálně 50. Mezi signatáři je samozřejmě i Daimler, který na auta na vodík zjevně hodně sází.   auto na vodík Daimler Mercedes-Benz B F-Cell letiště Stuttgart

Rok 2010: 22 nových vodíkových čerpacích stanic ve světě

Zprávy o tom, že s budou v prodeji v roce 2015, vyvolala rozsáhlé přípravy na vybudování husté sítě . V roce 2010 bylo po celém světě otevřeno 22 nových vodíkových čerpacích stanic, čímž se zvýšil jejich celkový počet na 212. V je jedna taková .   
Honda test FCX Clarity

Auto na vodík poslouží také jako malá domácí elektrárna

postaví v prefektuře Saitama , která bude vyrábět s pomocí slunce. Zároveň představí novou verzi vybavenou elektrickou zásuvkou. tak bude sloužit jako malá .   
vodíková solární stanice Honda

Americké námořnictvo otestuje auta na vodík

Americká armáda, resp. námořnictvo, se řadí mezi první zákazníky, kterým automobilka General Motors dodala svá testovací . Jde o přestavby modelu Chevrolet Equinox. Zároveň začne na Havaji budovat .   
auta na vodík americká armáda námořnictvo infrastruktura

Auta na vodík vyjedou už za pět let, GM sníží ceny!

Hlavní překážkou bránící v rozvoji je dnes cena. jsou extrémně drahé. Americká automobilka to chce do pěti let změnit. Chystá se snížit jejich ceny až o 75%.   
auta na vodík Chevrolet Equinox na Havaji General Motors

V Itálii se možná brzy objeví vodíkové čerpací stanice

se možná stane jednou z prvních zemí v , kde se masivněji rozšíří vodíkové čerpací stanice. Ostatně, nedávno tam byla otevřena první vodíková elektrárna. Problém je, že v celé je dnes asi desítka a nevypadá to, že by se v dohledné době měl tento počet zvyšovat.   
vodík - domácí výroba vodíku Acta

Toyota otestuje 10 modelů Highlander na vodíkový pohon

Toyota s auty na vodík experimentuje už pěkných pár let. Naproti tomu americká společnost SunHydro je jednou z prvních, která buduje soukromý řetězec vodíkových čerpacích stanic. Společně nyní v americkém státu Connecticut otestují deset upravených modelů Toyota Highlander FCHV-adv s pohonem na vodík.   
Auta na vodík - SunHydro - vodíková čerpací stanice

Na Floridě rostou vodíkové čerpací stanice

Zatímco americký stát Oklahoma sází na zemní plyn a začíná budovat podél svých dálnic CNG stanice, v Kalifornii, na Floridě a dalších státech pomalu rostou také vodíkové dálnice. Auta na vodík - SunHydro - vodíková čerpací stanice


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-SalonNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC GroupBUS2BUSProdej pneu 100% online

Newsletter