TÉMA:

ActiveHybrid


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

BMW připravuje nový ActiveHybrid 3

Šestá generace BMW řady 3 půjde do prodeje už začátkem příštího roku. Celkem osm verzí auta nabídne emise pod 120 g/km a využije pokročilé technologie snížení spotřeby jako je stop-start, rekuperace brzdné energie a pneumatiky s nízkým valivým odporem. Později přibude také plný hybrid BMW ActiveHybrid 3.  

Test BMW 7 ActiveHybrid – dravá ekolimuzína

Přijet – nepřijet, obutá – neobutá a přinést dar – nedar. Princezna si ve známé pohádce nakonec poradila. Mnichovští inženýři byli při vývoji BMW 7 ActiveHybrid postaveni před podobné zdánlivě neslučitelné problémy. Luxusní limuzína a dravý sporťák? Přes dvě tuny živé váhy a zrychlení jako Porsche 911 Carrera? Výkon 465 koní a kombinovaná spotřeba 9,4 l? Jde to!  
BMW 7 ActiveHybrid

Sportovní hybrid BMW Vision se mění na „i8“

Před časem ohlášený koncept BMW s názvem „“ splnil nyní další dílčí krok vedoucí ke spuštění výroby. Automobilka si minulý týden nechala patentovat logo začínající písmenem „i“ v číselné řadě od 1 po 9.   
BMW Vision EfficientDynamics

BMW potvrzuje výrobu plug-in hybridu Vision EfficientDynamics + video

si získal řadu fanoušků svými ladnými tvary i skvělými fotkami. Z po nějakou dobu vycházely zkazky, že by se snad úžasné auto budoucnosti mohlo dostat i do výroby. Přesně to nyní potvrdila. Mimo jiné skvělým videem.   

Autosalón Ženeva: koncept BMW 5 ActiveHybrid

Budúcnosťou značky BMW sú a čisté . Podobne, ako u a , aj hybridná 5-ka bude schopná samostatnej jazdy na . Na karosérii sa oproti bežnému BMW 5 veľa zmien neudialo, takže sa poďme venovať pohonu.  
BMW Concept 5 ActiveHybrid

BMW Concept 5 ActiveHybrid RBMW Concept 5 ActiveHybrid BMW Concept 5 ActiveHybrid

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?