Současné možnosti elektromobility představí AMPER Motion 2017

Jan Horčík - 16 Březen 2017

Největší přehlídka elektromobility v ČR proběhne 21.- 24. 3. na brněnském výstavišti a nabídne více jak 70 exponátů. Automobily, autobusy, motocykly, letadla, kola, jednokolky, dobíjecí stanice, mapy a chytré aplikace. pozvánka Amper Motion 2017

AMPER Motion je každoročně významným doprovodným programem veletrhu AMPER se zaměřením na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility.
foto: Amper Motion

Přijďte si je prohlédnout, prozkoumat anebo se všemi co mají kola si rovnou zajezdit. Nejnovější modely představí AUDI, APACHE, BMW, EKOVA, E.ON, EVMAPA, GEM, GOUPIL, HYUNDAI, INMOTION, KIA, KUBERG, LEXUS, LAND ROVER, NISSAN, POLYFAZER, SCHRACK, TESLA, TOYOTA, VECTRIX, VOLKSWAGEN, VOLVO, ZERO.

Kompletní program Amper Motion 2017.

Zároveň zveme k návštěvě všechny fanoušky magazínu Hybrid.cz, který poprvé bude mít na doprovodném veletrhu Amper Motion vlastní stánek. Pro všechny návštěvníky redakce připravila soutěž o 2x denní zápůjčku elektromobilu Tesla Model S a 1x hodinové svezení v Tesla Model S. Podrobnosti zveřejníme v pondělí.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ozana

Prezentace přednášejících

---

Jezdím na proud, najeto 80 tisíc km. G-E STROMOS 8 let a 83 tisíc km.

Bude tam i novy eGolf s 35kWh baterkou?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Podle našich informací má auto dorazit do ČR až asi za měsíc či dva, takže nějspíš ne.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Obrázek uživatele Radovan

Toť otázka, ale předpokládám, že vystavující prodejci tam přivezou to nejnovější, co je. Už se těším, budu se tam 2 dny rochnit. Na obou konferencích (auta i domy) a samozřejmě v areálu.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 68 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 25 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicProdej pneu 100% onlineBUS2BUSAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC Group