Škoda Enyaq se představí 1. září také virtuálně a všem

redakce - 24 Srpen 2020

Mladoboleslavská automobilka Škoda dne 1. září 2020 představí elektromobil Škoda Enyaq iV hned dvěma způsoby - velkou akcí v O2 Universum a virtuální prezentací.V digitálním showroomu bude možné si ze všech úhlů prohlédnout nejprve studii ŠKODA VISION iV a později i vůz ŠKODA ENYAQ iV.

V digitálním showroomu bude možné si ze všech úhlů prohlédnout nejprve studii Škoda Vision iV a později i vůz Škoda Enyaq iV.
foto: Škoda

Světová premiéra nového modelu Škoda Enyaq iV se 1. září 2020 v 19 hodin uskuteční hned dvojí formou: současně s představením svého prvního čistě elektrického SUV v Praze nabídne automobilka poprvé také nově koncipovaný virtuální formát pro všechny fanoušky značky Škoda.

Zúčastnit se ho může každý. Individuálně ovladatelné 360° kamery zprostředkují divákům pocit, jako by sami byli ve středu dění. Před živým přenosem prezentace modelu a po něm se budou moci pohybovat po virtuálním pavilonu Škoda.

Kromě rozhovorů ve studiu budou ve Škoda Cinema k vidění také videa ze všech oblastí činnosti automobilky. Diváci si navíc v digitálním showroomu budou moci prohlédnout i vybrané modely ze 125leté historie podniku. Škoda také představí svou dlouholetou podporu Tour de France.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

Další auto s virtuálním chladičem. :D

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele Dani

jj jak to říkal Fabri ve StandaShow - adorace slabin? :-)

---

elektrokolo EasyBike MI5 od 3/2020
Ford Focus Electric na prázdniny 2020
-
Neexistuje mínění, byť sebeabsurdnější, které by lidé ochotně nepřijali za vlastní, jakmile vidí, že je přijímáno všeobecně.

Tak ve folcvagnu ten powerpoint dotahli k dokonalosti. Ted uz jen nasadit virtualni bryle a konecne se muzete projet ve nasem novem tesla killeru od folcvagnu...virtualne :D

Myslim ze Vas ten smich brzo prejde. :-)

No ID.4 killer to bude určitě, to se Němcům líbit nebude :)

---

<_-@--°°°°°°°°°°-@-_> ☺
Kia e-Niro 64 kWh, 2000 km

Jestli to bude až takhle, tak na to jsem sám zvědavý. Zaprvé, jestli to tak bude, za druhé, pokud ano, co s tím bude VW dělat. Škoda je jeho filiálka, takže může dost zasahovat.

---

hariprasad


e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil