Šéf Cadillacu: plug-in hybrid od každého modelu

Jan Horčík - 28 Leden 2015

Johan de Nysschen, šéf americké značky Cadillac, na autosalonu ve Washingtonu k překvapení všech ohlásil, že každý model Cadillacu bude mít svou plug-in hybridní verzi. De Nysschen dříve pracoval v Audi, které aktuálně ohlásilo to stejné.auto Johan de Nysschen, šéf americké značky Cadillac

Johan de Nysschen, šéf americké značky Cadillac
foto: Cadillac

Ještě když Johan de Nysschen pracoval v , prohlásil o , že je to "auto pro idioty". Navíc o masivní elektrifikaci vozidel tvrdil, že by mohla způsobit problémy v rozvodné síti. A daly by se najít další a další "zajímavé" citáty.

Před třemi lety přešel de Nysschen do , kde pracoval dva roky. Od poloviny roku 2014 je výkonným vice prezidentem a prezidentem značky Cadillac. Vskutku krkolomná kariéra, kterou korunuje právě aktuální vystoupení na autsalonu ve Washingtonu.

De Nysschen tam řekl, že zkušenosti které automobilka GM získala právě díky Voltu a elektromobilu Spark EV bude "aplikována napříč celým portfoliem naší značky", myšleno Cadillacu.

Přitom to ale byl právě Johan de Nysschen, který zatím jediný plug-in hybrid této značky, Cadillac ELR, tak trochu "zařízl". Zvýšil jeho cenu a prohlašuje o něm, že jde o auto určené pro úzkou skupinu zájemců.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Hyperloop

Každý jednou prozře ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Řekl bych, že borec je zralý k výměně...

Obrázek uživatele honza.t

Jiná společnost jiné postoje ?
Mluvčí společností Jen na veřejnosti tlumočí názory vrcholového Managementu. Jsou to dobře placení papoušci, kteří jen opakují předem dohodnuté názory postoje .

Obrázek uživatele Jan Horčík

Však ho také všude dosud pravidelně měnili :).

---

šéfredaktor Hybrid.cz

No ale je zajímavé, že ho zase někde přijmou. A nejsou to nějaké okrajové firmy. Stát se to 1-2x řadovému občanovi, tak je na úřadě. :-) No ale je zajímavé, jak tohoto pána sledujete. Řekl bych, že na něj máte, vzhledem k jeho názorům, nějakou supervizi ohledně jeho počínání v oboru. :-)

---

hariprasad

Obrázek uživatele Aas

Ano, modlime sa za jeho obratenie. (bez stipky sarkazmu)

Jednou jsem se bavil s velmi známou psychiatričkou o jedné poněkud zvláštní reakci nějakého dost váženého člověka. Začal jsem to rozebírat, načež ona mě přerušila slovy: "Von může bejt blbej."...

---

hariprasad

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

na konzultaciach rozoberate vaseho prezidenta ? :)

Vtipné, ale nepravdivé. Bylo to tuším na nějakém semináři...

---

hariprasad


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol