Robotická vozítka Navya Arma vozila návštěvníky veletrhu CES

redakce - 10 Leden 2017

Společnost Navya nasazuje po celém světě svá autonomní elektrická vozítka Arma pro přepravu lidí na soukromých místech i na veřejných komunikacích. Vozila také návštěvníky veletrhu CES v Las Vegas.robotický elektromobil Navya Arma

Vozidlo je vybaveno celou řadou senzorů a palubních počítačů, které jsou schopny komunikovat s okolím. Navya těží z velkých pokroků v technologiích automatizovaného a elektrického pohonu aut, a to díky svým zkušenostem v oboru a vysoce kvalifikovanému vývojovému týmu.
foto: Navya

Navya na CES 2017 představuje své 100% automatizované elektrické vozidlo s názvem Arma. Na testovací trati Valea (NP4) mají návštěvníci možnost si vyzkoušet jízdu v plně automatizovaném vozidle, které rozumí životnímu prostředí, umí detekovat překážky a reaguje podle okamžitých podmínek.

Navya je technologická společnost specializující se na vývoj inovativní, chytré a trvale udržitelné mobility. Navya vyvíjí automatizovaná elektrická vozidla, která jsou navržena pro inteligentní přepravu lidí a zboží.

Tato automatizovaná auta, nezávislá na veškeré infrastruktuře, přinášejí revoluci mobility obyvatel a zvyšují produktivitu zaměstnanců v soukromých areálech. V říjnu 2015 Navya představila model Arma, 100% automatizované, plně autonomní elektrické vozidlo pro přepravu až 15 lidí, které se dokáže pohybovat jak v soukromých areálech, tak i po veřejných komunikacích.

V říjnu 2016 schválili akcionáři Navya jednoznačně navýšení kapitálu ve výši 30 milionů eur. Ve firmě získaly podíl francouzské skupiny Valeo a Keolis. Ve společnosti získal podíl i katarský Group8, který doplnil firmy Gavitation a CapDecisif Management, které se připojily v roce 2015 k původnímu investorovi Robolution Capital.

tisková zpráva
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

robomotorka Honda to je věc soudruzi ;)

drsnysvet.cz/honda-predstavila-motorku-s-autonomnim-vyvazovanim/

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC Group