Rivian chce nabídnout elektromobily jako lifestylovou volbu

Jan Horčík - 16 Duben 2020

Americká automobilka Rivian aktuálně potvrdila zdržení v uvedení elektromobilů Rivian R1S a R1T. To jí ale nebrání pokračovat v marketingové masáži.auto elektromobil Rivian

Rivian se chystá nabídnout na úvod dva elektromobily: SUV v podobě Rivian R1S a pick-up truck R1T. Oba nabídnou baterie o kapacitě až 180 kWh s dojezdem přes 640 km.
foto: Rivian

Rivian je další velkou americkou nadějí v oblasti automobilového průmyslu. Tesla už ukázala, že s dostatečně zajímavým a odlišným produktem je možné globálně uspět. Rivian to chce zkusit také.

Momentálně si v Illinois staví továrnu na výrobu svých elektromobilů. Ty měly původně jít na trh ještě tento rok, ale pandemie koronaviru pochopitelně způsobí zdržení.

O to víc času má Rivian na to, aby své potenciální zákazníky nalákal a připravil. Svá auta propaguje jako "elektrická dobrodružná vozidla". A oba modely tomu odpovídají svými parametry i vybavením.

Nová videa jasně ukazují, co tím Rivian myslí. Cílí na moderní a především aktivní životní styl lidí, kteří rádi podnikají cesty za dobrodružstvím, ať už v jakékoliv podobě.

Tři videoklipy jsou postaveny na třech výrazných osobnostech. První z nich je Alex Honnold, free sólista a hvězda nedávného filmu Free Solo. "Free solo" znamená lezení bez jištění. Jakkoliv vysoko a jakkoliv obtížně.

V druhém klipu vidíme dva nadšené rybářky-muškařky, Camille Egdorf a Lacey Kelly z Floridy. Konečně třetí video nazvané “The Lucky Ones” vytvořil Jeff Johnson, fotograf na volné noze žijící na Havaji.

Jeho hlavní hvězdou je Ben Moon, taktéž fotograf, který vyhrál boj nad rakovinou. Všechna tři videa mají společné velmi pomalé tempo, osobitý styl a onu pomyslnou "feel-good" atmosféru.

A také to, že se absolutně nijak nezaobírají samotnými elektromobily Rivian. Ty prostě tiše plní svou úlohu v pozadí.

Zpět na HybridPřidat komentář

Koukám že Honnold má 3km od ElCapitana nabíječku a místo táboráčku vaří na indukci. No jo, hold nová doba.
Honnold je tak trochu z jiné dimenze a Rivian k němu sedne jak pr*el na hrnec:). Jinak FreeSolo - monumentální výkon a nejlepší dokument všech dob!!!

Obrázek uživatele Kuk

Nesnáším termín lifestyle. Nikdo ho nepoužívá víc než markeťáci a lidi který nikdy nebyly schopný podobnej život žít čili redaktoři trendy magazínů co nejsou trendy a závistivý zaprděnci. Je to bulšit. Život se dá prožít dobře nebo blbě, hlavně nežijte "lajfstajlově".

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele spetak

Za prvé nevím, co to je a za druhé mě to uráží.
Takže jedu po staru, čiže dobře!

---

Už jen EV, najeto 150 tisíc km.

Souhlas, taky se mě z toho "zvedá žaludek".

Naprostej souhlas...


e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol