Renault v Česku konečně uvede elektromobily, tiskovka bude 28. května

Jan Horčík - 09 Květen 2018

České zastoupení automobilky Renault sezvalo české novináře dne 28. května 2018 na Karlštejn. Bude tam informovat o uvedení elektrických vozidel na český trh.auto elektromobil Renault Zoe ZE

Je pravděpodobné, že Renault nejprve uvede v Česku svůj elektromobil Zoe ZE a teprve postupně možná i další (Kango ZE, Twizy). Zoe ZE v nejnovější verzi s 41kWh baterií nabízí dojezd 400 km NEDC, tedy přes 300 km reálně.
foto: Renault

Potvrzují se tak dřívější informace, že elektromobily Renault by se na českém trhu mohly objevit konečně už letos v červenci. Jejich nedostupnost v Česku byla dlouhodobě citelným nedostatkem místního trhu s elektromobily.

Na sousedním Slovensku už přitom elektromobil Renault Zoe ZE nějakou dobu koupit lze. Aktuálně Renault oslavil 100 000 vyrobených elektromobilů Zoe. Ty dlouhodobě patří k nejprodávanějším doma ve Francii i v Evropě celkově.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No tak, 28-ho kvetna za par hodin skonci, ale od Renaultu stejne jako predtim - proste nic.

Obrázek uživatele Kuk

Off

Náborový video :))
https://youtu.be/azUbCdcAeFM

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele honza.t

Re kola znovu v ulicích (Ostravy)
Zrychlete si cesty po centru nebo třeba na nejbližší zastávku. Do 15 minut to máte ve většině měst zdarma.
http://www.msstavby.cz/rekola-miri-do-ostravy-13-04-2018/
https://www.rekola.cz/novinky2018
https://www.rekola.cz/mapa-a-parkovani

Obrázek uživatele Radovan

Já nevím, ale tak trochu bych těm Frantíkům, byť prý za to mohou i zaprdění Čecháčci ve vedení Renault ČR, hrdě vrátil. A za jejich letitou totální ignoraci českého elektromobilního trhu se spolu s ostatními novináři být hybrid.cz domluvil a na Karlštejn nedorazil. NIKDO.
Jak Vy k nám, tak my k Vám. Co si některé firmy vůči některým státům dovolí, to se fakt jen tak nevidí. O opakované letité slibotechně potencionálním zákazníkům nemluvě.

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 77 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 32 tis. km (46 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, permakulturní zahrada od 2017.

Obrázek uživatele Kuk

Chudák auto za to nemůže, ale jinak souhlas.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Na SK sa zatial predalo na dotaciu 27 kusov Zoe.

Radeji novy Nissan Leaf. Ten prcek od Renaultu je fakt mini.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hurááá

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No porad je to supermini, za cenu slusne vybavene stredni tridy :-(

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No aspoň, že Renault už skoro dohnal ve výrobě elektroaut menší BMW.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů Circontrolveletrh e-SalonAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?