První zákazníci si převzali elektromobily Tesla Model S v Austrálii

Jan Horčík - 10 Prosinec 2014

Americká automobilka Tesla Motors pokořila další kontinent. První zákazníci v Austrálii si převzali elektromobily Tesla Model S. Tesla pochopitelně slibuje i rostoucí síť Superchargerů.auto elektromobily Tesla Model S Austrálie

Velkolepá show u příležitosti uvedení elektromobilů Tesla Model S v Austrálii
foto: Tesla Motors

Včera si na velkolepé párty v australském Sydney převzali první zákazníci elektromobily Tesla Model S. Americká automobilka Tesla Motors tím vstoupila na australský trh a po USA, Evropě a Asii je Austrálie dalším kontinentem, kde bude rozvíjet svou přítomnost.

Do příštího roku propojí síť rychlo-dobíjecích stanic Supercharger největší australská města, v prvé řadě Sydney s hlavním městem Canberra a dále s Melbourne. Do roku 2016 pak Tesla chce propojít "všechna důležitá města podél východního pobřeží Austrálie".

Tesla Motors
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Já moc nechápu, pokud nestíhají vyrábět, proč se zaměřují na nové a nové trhy.... Mě by dávalo větší logiku, kdyby se soustředili na USA a Evropu a před příchodem modelu 3 se rozšířili do Číny

Obrázek uživatele Hyperloop

Nemělo, jelikož důležité je aspoň nějak uspokojit perspektivní trh, než ho nechat přebrat konkurencí. Prostě síť SC musí stavět v Austrálii už teď. A nemá to smysl bez prodeje aut.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Souhlas, budování SUPERCHARGERŮ
kcc-hho.webnode.cz/supercharger/
JE OBZVLÁŠT V SLUNNÝ AUSTRÁLII BUDOUCÍ REJŽO!!
BYSNES TO BUDE JEN CO TAM PŘITÁHNE ELONOVO SOLARCITY
kcc-hho.webnode.cz/ropa/elektrina
DOUFEJME ŽE TO ZLIKVIDUJE I TY FRAKOVACÍ ZAPRODANCE
stophf.cz/archives/6163

Obrázek uživatele Hyperloop

Mimochodem už mají i mapu Austrálie v sekci Superchargers (i když trochu podivně jako výsek v rámci Asie..). Jeden SC už stojí v Sydney.
A propos, neví někdo, jak je vlastně drahá elektřina v Austrálii?


Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto Livee-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.