POZVÁNKA: Vyzkoušejte elektromobily na akci Den EV

redakce - 07 Květen 2015

Magazín Hybrid.cz zve všechny čtenáře i širokou veřejnost na propagačně-vzdělávací akci: Den Elektrických vozidel – „Den EV“. Uskuteční se v Praze ve středu 13. května 2015.auto Nissan Leaf elektromobil dívka

Přijďte si vyzkoušet nejnovější elektromobily Nissan
foto: Nissan

Ačkoliv jsou modely Nissan Leaf a Nissan eNV-200 v Česku a na Slovensku dostupné již řadu měsíců, velká část veřejnosti je zatím neměla možnost reálně vyzkoušet.

Díky propagační a vzdělávací akci: Den Elektrických vozidel – „Den EV“ přichází příležitost pro zájemce o elektrická vozidla vyzkoušet elektromobily z první ruky.

Cílem akce je ukázat široké veřejnosti, že elektromobily jsou reálně dostupné a že je lze používat v běžném životě. Není již třeba pálit benzín - je možné jezdit levně, úsporně a ekologicky.

Co vám osobně brání začít jezdit v elektromobilu?

Přijďte na Den EV, dozvíte se více o elektrických vozidlech, budete moci elektromobily vyzkoušet a získáte informace z reálného využití elektromobilů.

V rámci akce Den EV můžete navíc získat elektromobil za speciální cenu. Takže neváhejte.

Hlavní témata Dne EV:

• Jaké jsou nejlepší elektromobily na trhu a proč?

• Jak poznat opravdový elektromobil od předělané spalovací náhražky?

• Jaký je skutečný dojezd elektromobilů?

• Mají vůbec elektrická vozidla smysl? Není to celé ekologický podvod?

• Kde a jak je možné reálně nabíjet?

• 10 tipů jak jezdit skoro zdarma

• Lze jezdit přímo na elektřinu ze slunce?

• Opravdu nastane díky elektromobilům kolaps rozvodné sítě?

Další program:

• Široká diskuze s odborníky a specialisty na EV

• Předvádějící jízdy!

• Možnost bezplatného a zvýhodněného zapůjčení elektromobilů na delší dobu.

• Speciální akční ceny pro objednávky elektromobilů.

Místo konání: Dealerství Nissan – Autobond Group - Kolbenova 859/15, Praha 9 (MAPA)

Datum: 13.května 2015 – středa, dopoledne

Vstup ZDARMA na základě potvrzené registrace. Registrace na odkazu zde.

Speciální nabídka pro čtenáře Hybrid.cz!

Pro čtenáře našeho serveru je připraven speciální dárkový balíček od pořadatelů, který získáte v případě registrace a následné účasti na akci Den EV.

Balíček obsahuje: digitální voltmetr do USB portu, poukázku na nákup zboží, slevu na účast na odborných školeních a další propagační předměty. Pro získání dárkového balíčku, zadejte na registrační stránce promo kód „Hybrid0513N“.

Věříme, že se vám bude akce Den EV líbit a že přispěje k rozšíření povědomí o elektrických vozidlech.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele DomoKun

Souhlasím, Brno by bylo svým způsobem ideál a jinak škoda datumu...tohle příliš pozdě donešeno...

---

Ocením jakýkoli tip od "Priusáře" :)

Informace: registrace na termín 13/5 byla ukončena. Počet zájemců se naplnil kapacitu. Další zájemci se mohou i nadále registrovat na odkazu http://goo.gl/forms/38eyLfxBkQ . Další termín konání akce Den EV bude zveřejněn.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Co brani mat EV?
Jedina vec a to maly dojazd cenovo dostupnych EV.
35tis Eur by som za EV dal, garaz mam, Chademo na Slovensku tiez. Ale dojazd potrebujem realne 300km (teda na papieri 400). Do tej doby pre mna nepouzitelne.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Anonymní výmluvy a tlachání nesmyslu!!!! Je smutné, že sice na Slovensku máte euro ale k Evropě máte daleko! Je naozaj smutné, že na Slovensku občané musí jezdit denně z Banské Bystrice do Bratislavy do školky, nebo zaměstnání. Osobně vás lituji strávit za volantem jalový čas, at se jedná o elektromobil, CNG nebo naftu! Radovan ve svých příspěvcích jasně dokazuje jak se s elektromobilem dá žít a využívat, a to samé dokazují ve Skandinávii i jinde ve světě. Jen na Slovensku jim je to málo!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tlachanie nezmyslov?
Tak porad ako mam cestovat z Trencina do: Velky Krtis, Frydek-Mistek, Prostejov a Vysoke Tatry.
Vsade cestujem niekolko-krat do roka, spolu cca 15.

Pre tieto cesty mam nasledovne podmienky: Nakolko tam nespim, je dolezite stravit co najmenej casu cestovanim a v mieste prijazdu (rodinne domy) mat moznost nabijania na 100% max za 6 hodin.

Ak mi najdes vhodne EV do 36tis eur, kupijem.

EV proste nieje pre kazdeho. Vazne potrebujem dojazd 300km aj v zime.
Letnu dovolenku radsej ani neslominam, lebo okrem Tesli je to proste utopia.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ač jsem fanoušek elektromobilů a s několika z nich již mám zkušenost, tak mne vždy strašně baví tyto urážlivé komentáře, že jsou to výmluvy.

Ale když jste takový odborník a já se jen vymlouvám, tak mi doporučte vozidlo za mých podmínek, že v pracovním týdnu se dopravuji do práce na kole/pěšky, jak se mi chce, vozidlo používám pouze o víkendech na poměrně dlouhé přejezdy za svými oblíbenými aktivitami, na což je pro mne vozidlo menší než Audi A6 Avant nepoužitelné, přičemž roční nájezd mám v průměru 17 tkm a jsem opět ochoten do něj investovat zhruba 1 mil. Kč (bez nesmyslných dotací). Jsem velmi zvědav!

Můj osobní názor je, že elektrifikace vozového parku má smysl (již nyní) ve městech (MHD a městské vozy a zásobování rozhodně, dokonce očekávám že nebude dlouho trvat a do center měst bude zákaz vjezdu pro nerezidenty), ale mimo ně to ještě dlouho potrvá, aktuálně roste prodej CNG vozidel se značně nižšími emisemi a levnějším provozem, a pokud v dohledné době dojde k zprovoznění autonomního řízení, pak nebude problém mít na dálnicích "silniční vlaky", které ušetří také slušné množství paliva. Ale vždy to bude na konkrétním uživateli!

Obrázek uživatele Radovan

Škoda, že je to tak narychlo. V daný den už bohužel nemohu, ale rád se zúčastním některého dalšího termínu, přestože z Ostravy to pro mne znamená celkem 8 hodin cestování vlakem a metrem. Takových akcí není nikdy dost.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Příště udělat v Brně, dobré na dojezd z Prahy i Ostravy :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

V Brně byla možnost eauta vyzkoušet na Amperu od prodejce z Pardubic... Leaf i e-NV200.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

jo, je to hloupě zorganizovaný...


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.