POZVÁNKA: Velká jarní cyklojízda 2014

Jan Horčík - 14 Duben 2014

V sobotu 26.4.2014 se opět uskuteční pravidelná Velká jarní cyklojízda. Začínat se bude klasicky v 15:00 na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Přijeďte v převlecích, s nezvyklými módními doplňky, nebo jen nasaďte široký úsměv a vyražte do ulic.auto pozvánka velká jarní cyklojízda 2014 náměstí jiřího z poděbrad

Pozvánka na Velkou jarní cyklojízdu 2014 v Praze, která se jako obvykle pojede v sobotu 26.4. z Náměstí Jiřího z Poděbrad
foto: Auto*Mat

Vezměte na cyklojízdu kazeťák a pusťte si na cestu svou oblíbenou hudbu. Máte-li ve sklepě originální kolo, které přes rok šetříte, cyklojízda je ideální chvíle na to, ukázat se s ním na veřejnosti. Kreativita a originalita se víc než cení, meze jsou dány jen pravidly slušného chování a pravidly cyklojízd.

Cyklojízdy jsou spanilé barvité jízdy na kolech, koloběžkách a dalších bezmotorových dopravních prostředcích městem. Svou podstatou – nápaditostí – vyvolávají v ulicích vlnu pozornosti. Pražské cyklojízdy jsou především oslavou svobodného pohybu po městě, festivalem, setkáním, příležitostí zažít pražské ulice na chvíli jinak.

Zároveň slouží jako podnět k širší diskusi o cyklodopravě jako o moderním, efektivním a ohleduplném způsobu pohybu po městě. Navenek pak značí podporu a silný argument pro ty, kdo za městskou cyklistiku lobbují na pražském magistrátu a dalších úřadech.

Nezapomeňte, že na cestu domů z cyklojízdy budete potřebovat světla. Kdo se chce zúčastnit a nesežene si do té doby kolo sám, půjčte si kolo z veřejného systému reKola, obraťte se na spřátelenou půjčovnu OKOLO v Revoluční ulici, či Bajkazyl na náplavce.

Afterpárty se uskuteční v Tiskárně na vzduchu na kraji parku Stromovka. Vystoupí kapela Hm… (mimořádně pouze ve dvou) a po ní DJ Radia 1 Zdeněk Lichnovský.

VJC2014
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupProdej pneu 100% online