Pozvánka na veletrh FOR ELECTRON MOTION 2013

redakce - 19 Září 2013

V souběhu s elektrotechnickými veletrhy FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION se veletržní správa ABF rozhodla reagovat na stoupající zájem vystavovatelů i odborníků z oblasti elektrotechniky a elektroniky o elektromobilitu.Pozvánka na veletrh FOR ELECTRON MOTION 2013

Pozvánka na veletrh FOR ELECTRON MOTION 2013
foto: FOR ELECTRON MOTION 2013

Veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury FOR ELECTRON MOTION se tak stává 1. specializovaným veletrhem na toto téma s termínem konání 19.-21.11.2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Prezentovat se zde budou nejenom automobilky renomovaných značek, které mají ve své produktové řadě čistě elektrický nebo hybridní automobil, ale také společnosti, které vyvíjí či vyrábí dobíjecí stanice a jejich komponenty.

Součástí budou také testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v elektromobilní dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů.

V tuto chvíli je ještě stále možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhu: www.forelectronmotion.cz.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.