POZVÁNKA: Ekomobilita 2016 a Ústecký autosalon

redakce - 04 Září 2016

Střední škola automobilní v Ústí nad Orlicí s podporou sponzorů zve na 18. tradiční Ústecký autosalon a Ekomobilita 2016. Součástí bude výstava historických automobilů a motocyklů, vystoupení kaskadérů, hudebních skupin nebo módní přehlídkaauto Ekomobilita 2016 ústecký autosalon výstava veletrh

Každý rok navštíví Ústecký autosalon kolem 5 až 5 tisíc lidí
foto: Ekomobilita

Zveme čtenáře Hybrid.cz na pátý ročník výstavy Ekomobilita 2016, která se bude konat v sobotu 24.9.2016 v areálu dílen automobilní školy v Ústí nad Orlicí-Hylvátech (GPS: 49°57'59.247"N, 16°24'39.358"E).

Výstava Ekomobilita je zaměřena na všechny alternativní pohony(elektro, , , Etanol, Hybridy atd) vozidel od koloběžky až po letadlo. A není důležité, jestli se jedná o tovární výrobek nebo individuální přestavbu či od základu vlastní konstrukci.

Letošní ročník výstavy Ekomobilita 2016 je součástí již osmnáctého ročníku Ústeckého autosalonu, který navštíví každý rok 5-6 tisíc návštěvníků.

K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory a je i možnost předváděcích jízd. Příjezd a instalace exponátů je v pátek do večera nebo v sobotu ráno nejpozději do 8.00. Ukončení výstavy je v sobotu v 18.00.

Ubytování pátek až neděle je možné zajistit na internátu automobilní školy. Případní zájemci o vystatování by měli předem potvrdit svoji účast a poskytnout info o vystavovaném exponátu. Je možno přijet i neohlášeně-na poslední chvíli.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ozana

Odehrává se to na adrese Třebovská 348 (vchod z ulice Lanškrounské) ne Dukelská 313.

---

Vlastníš-li jen 0,28 BTC pak patříš mezi 1% nejbohatších lidí na světě.

Hele tady se potají zase mažou příspěvky :)

Takže bude zase stát u vchodu ŠÁDEPIKOLÍK s MASÍRKOU NA CNG POPELNICI nebo ne?? :))

A předváděčky?? Bez nich jako v roce 2014 to nemá význam ukazovat zavřený v garáži a obehnaný páskou ... ;)

na Ekomobilitě určitě bude, jako každý rok a uričitě můžu doporučit - ovšem je to až 24.9. Nevšiml jsem si, že by tady proběhlo info o akci "čistá mobilita" v Hrabyni u Opavy již příští sobotu odpoledne. více na www.qauto.cz

---

cca 240tis km na elektřinu - www.qauto.cz

Jestli máte zájem podívat se jak vypadá můj Model S po 3 letech a 110 000 km, tak máte dobrou příležitost. Bude tam v sobotu :-)

Zajem mam velky a taky bych rad vyzvedel nejake zajimavosti a tipy... pokud to vyjde, dorazim a naopak bude mozne okouknout muj model x

S tím Modelem X určitě přijeďte, nejenže bude vynikající přiležitost pokecat, ale uěláte obrovskou radost návštěvníkům i organizátorům. Jestli na mne ještě nemáte kontakt tak přes moje osobní stránky ho najdete.

Myslím, že stále bez jediného skrabanečku. Teda pokud se od elektrokrasek nic nezměnilo. Baterka bude do 5% úbytku kapacity. A to že je
Tesla nejporuchovejsi auto taky není pravda.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Díky, omrknu Vám to. Škoda že nebudou předváděcí jízdy...

budu tam s Leafem a tak jako každý rok, budou i předváděčky

---

cca 240tis km na elektřinu - www.qauto.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak já to zkusím, Leaf mě zajímá taky. Díky.


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil