POZVÁNKA: Amper 2018 už od zítra v Brně!

Jan Horčík - 19 Březen 2018

Už zítra vypukne na brněnském Výstavišti veletrh Amper. Ve dnech 20.–23.3.2018 se tam návštěvníci budou moct seznámit mimo jiné s nejnovějšími trendy v oblasti elektromobility.auto veletrh Amper 2018 Brno pozvánka

Amperu se zúčastní 600 vystavovatelů z 27 zemí světa ve 3 výstavních halách. Aktuálními tématy jsou Průmysl 4.0, akumulace energie, energetická soběstačnost staveb, smart-city v praxi, internet věcí a další.
foto: Amper 2018

Veletrh Amper je považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Poslední ročník veletrhu navštívilo na 43 800 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem z 22 zemí světa.

Od úterý do čtvrtka budou brány veletrhu otevřeny od 9 do 17 hodin, v pátek do 16. Celodenní vstupné stojí 250 Kč. Součástí Amperu jsou četné doprovodné akce. Především se jedná o doprovodný program Amper Motion zaměřený na elektromobilitu. Kvůli opětnovému návratu zimy je Amper Motion přesunut do haly F.

Amper Startup je doprovodným programem veletrhu Amper umožňující novým a začínajícím firmám prezentovat se na výstavní ploše bez nutnosti nákladné investice.

Fórum energetiky představí sérii celkem devíti odborných přednášek a seminářů, které se zaměří na aktuálně nejdiskutovanější témata z oblasti využití a zpracování energie.

Pozornost bude věnována například energetické soběstačnosti budov, akumulaci energie z obnovitelných zdrojů, efektivnímu transportu energie, inovativní aplikaci akumulace energie, vývoji energetiky v ČR a SK. Tématem fóra pro rok 2018 je akumulace elektrické energie a její uplatnění v současnosti.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář

Mobilita na veletrhu slabota. Nový pouze Leaf 2, ale ten můžete vidět i u prodejců. Prostory menší, vystavovatelů méně nez loni.

---

ecotaxiolomouc.cz

Obrázek uživatele Radovan

Já bych až tak nesouhlasil. Protože tam toho bylo opravdu hodně, koncentrovaně, na jednom místě. Pravda, novinek ne, ale třeba naživo Streetscooter, hned 2 verze s tím, že už má českého dovozce s dodáním do pár měsíců. Konečně je co nabízet při setkáních se samosprávou, která byla do nynějška pouze klamána nabídkami o trochu lepších golfových vozíků a italskými Piagio, kde byla lež o dojezdu tak velká, že to nesedělo ani matematicky, natožpak v reálu. Legrace je, že jsou dotace, ale dodávky nových osobáků se počítají na dlouhé měsíce dopředu až roky a nedostupnost, komunální technika pak výběr prakticky nulový.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobrý den,
letos nebudete dělat soutěž spolu s půjčovnou GoForFree o Teslu model S na den?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Zdravím, nebudeme.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Pokud tam doveze nekdo TM3, budu tam :D


Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station