POZVÁNKA: Amper 2018 už od zítra v Brně!

Jan Horčík - 19 Březen 2018

Už zítra vypukne na brněnském Výstavišti veletrh Amper. Ve dnech 20.–23.3.2018 se tam návštěvníci budou moct seznámit mimo jiné s nejnovějšími trendy v oblasti elektromobility.auto veletrh Amper 2018 Brno pozvánka

Amperu se zúčastní 600 vystavovatelů z 27 zemí světa ve 3 výstavních halách. Aktuálními tématy jsou Průmysl 4.0, akumulace energie, energetická soběstačnost staveb, smart-city v praxi, internet věcí a další.
foto: Amper 2018

Veletrh Amper je považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Poslední ročník veletrhu navštívilo na 43 800 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem z 22 zemí světa.

Od úterý do čtvrtka budou brány veletrhu otevřeny od 9 do 17 hodin, v pátek do 16. Celodenní vstupné stojí 250 Kč. Součástí Amperu jsou četné doprovodné akce. Především se jedná o doprovodný program Amper Motion zaměřený na elektromobilitu. Kvůli opětnovému návratu zimy je Amper Motion přesunut do haly F.

Amper Startup je doprovodným programem veletrhu Amper umožňující novým a začínajícím firmám prezentovat se na výstavní ploše bez nutnosti nákladné investice.

Fórum energetiky představí sérii celkem devíti odborných přednášek a seminářů, které se zaměří na aktuálně nejdiskutovanější témata z oblasti využití a zpracování energie.

Pozornost bude věnována například energetické soběstačnosti budov, akumulaci energie z obnovitelných zdrojů, efektivnímu transportu energie, inovativní aplikaci akumulace energie, vývoji energetiky v ČR a SK. Tématem fóra pro rok 2018 je akumulace elektrické energie a její uplatnění v současnosti.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář

Mobilita na veletrhu slabota. Nový pouze Leaf 2, ale ten můžete vidět i u prodejců. Prostory menší, vystavovatelů méně nez loni.

Obrázek uživatele Radovan

Já bych až tak nesouhlasil. Protože tam toho bylo opravdu hodně, koncentrovaně, na jednom místě. Pravda, novinek ne, ale třeba naživo Streetscooter, hned 2 verze s tím, že už má českého dovozce s dodáním do pár měsíců. Konečně je co nabízet při setkáních se samosprávou, která byla do nynějška pouze klamána nabídkami o trochu lepších golfových vozíků a italskými Piagio, kde byla lež o dojezdu tak velká, že to nesedělo ani matematicky, natožpak v reálu. Legrace je, že jsou dotace, ale dodávky nových osobáků se počítají na dlouhé měsíce dopředu až roky a nedostupnost, komunální technika pak výběr prakticky nulový.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 68 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 25 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobrý den,
letos nebudete dělat soutěž spolu s půjčovnou GoForFree o Teslu model S na den?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Zdravím, nebudeme.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Pokud tam doveze nekdo TM3, budu tam :D

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicProdej pneu 100% onlineAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilBUS2BUSNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC Group