POZVÁNKA: 7. sraz elektromobilů a 2. ročník rallye alternativních pohonů

Jan Horčík - 20 Květen 2013

Soutěž New Energies Rallye Český Krumlov 2013 se bude konat ve dnech 24.-25.5.2013 v rámci 41. ročníku mezinárodní automobilové soutěže RALLYE ČESKÝ KRUMLOV, která je součástí Evropského poháru v rally, Mezinárodního mistrovství ČR v rally a v rallye historických automobilů.Magazín Hybrid.cz srdečně zve čtenáře na 2. ročník alternativní rallye a již 7. ročník mezinárodního srazu elektromobilů v Českých Budějovicích

Magazín Hybrid.cz srdečně zve čtenáře na 2. ročník alternativní rallye a již 7. ročník mezinárodního srazu elektromobilů v Českých Budějovicích
foto: Rallye New Energies

V roce 2012 se uskutečnila 1. Rallye Český Krumlov ELECTRIC AND NEW ENERGIES, jako zavedení nové tradice a přiblížení nových trendů v pohonech vozidel příznivcům motorsportu.

V letošním roce se bude jednat o jízdu pravidelnosti vozidel s alternativními pohony sestávající se z :

  • hvězdicové jízdy s cílem v Č. Budějovicích (ca. 60 km) . Start : Tábor, J.Hradec, Freistadt (A)
  • zkoušky pravidelnosti na okruhu na Výstavišti Č.Budějovice,
  • etapy Č. Budějovice – Č.Krumlov, přejezd vozidel do cíle rallye v Č. Krumlově,
  • představení vozidel v průběhu programu slavnostního vyhlášení vítězů v Jelení zahradě v Č.Krumlově (sobota 25.5. večer).
  • mediální podpory akce, prezentace vozidel, prezentace práce studentů technických škol v elektromobilitě, testovacích a předváděcích jízd na trati rychlostní zkoušky (délka ca. 2 km) prezentace doplňujících systémů a zařízení (např. dobíjení, plničky, ..).

Zůčastnit se mohou všichni, kdo vlastní řidičský průkaz a vozidlo s hybridním, elektrickým, nebo plynovým pohonem. Hlavní část akce proběhne na výstavišti v Českých Budějovicích 24. a 25. května, které je centrem Rallye Český Krumlov a je zde umístěna servisní zóna, trať rychlostní zkoušky, VIP i divácké zázemí.

V případě Vašeho zájmu o účast na 2. NEW ENERGIES Rallye Český Krumlov 2013, sledujte prosím stránky www.rallye-newenergies.cz.

Co se týká srazu elektromobilů, ten jako obvykle pořádá Občanské sdružení elektromobily vedené . Sraz se koná v sobotu 25. května . Začátek je podle oficiálních stránek “asi v 9 hodin”. Po zapojení vozidel do zásuvek bude upřesněn další program.

V plánu je, mimo akcí souvisejících s Rallye Český Krumlov- zejména RC rallye, ale i další naše soutěže:

  • Postav si elektromobil – přehlídka nových vozidel kategorie E125
  • jízda E125 po připravené trati na čas, slalom a 100 m s pevným startem oběmi směry.
  • 100 m s pevným startem pro ostatní přihlášené v tabulce.
  • Rychlostní okruh – na trati RZ Rallye Český Krumlov
tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol