Který elektromobil na českém trhu je pro vás nejatraktivnější?

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

hlasuji pro :TAZZARI ZERO !!!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

S e-upem určitě neprohloupíte, vzhledem k hlavnímu účelu tohoto vozu - pohyb po městě a okolí, je to velmi rozumná volba. Mám ho již 10 měsíců a najel jsem s ním přes 24 tis km a mohu opravdu doporučit. Měl jsem předtím iOna a sloužil také velmi dobře, ale jak psal pan Radovan, po technologické, komfortní stránce je e-up o několik let dál. Vzhledem k tomu, že ceníková cena v CZ je 599 tis (v německu o více jak 100 tis více) tak je to zajímavé.

Obrázek uživatele tvkuba

Mám to asi tak, vybral jsem e-Up, protože je nejmenší a taky nejlevnější, ale kdybych neřešil prachy, tak bych si asi koupil to BMW. :-/

Obrázek uživatele Radovan

Je ceníkově nejlevnější, pokud berete ceníky automobilek z webu a autosalonů. Pokud ale budete pátrat po skutečné ceně, tak třeba Peugeot Ion / Citroen C Zero pořídíte za 468 tis. u Wave promotion http://www.wave-promotion.cz/prodej-vozu/. Protože Citroen a Peugeot ho sice v ceníku za nesmyslných 710 tisíc stále mají, jen nemají ty auta.
Pokud ovšem hodláte využívat e-UP hodně, pak nelitujte peněz navíc a kupte ho. Protože oproti Ionu / Zeru je to vývojově o 5 let dále. Ano, nemá rychlodobíječku na nejrozšířenější CHAdeMO, ale i Combo snad bude časem dostupné a hlavně má spoustu užitečných funkcí, známých třeba z Nisanu Leaf, které Ion / Zero postrádají. Třeba vytápění / klimatizace interiéru v průběhu dobíjení, možnost nastavení času a kapacity dobíjení (nemusíte vždy dobíjet do plna a pečujete tím o baterii), vestavěnou navigaci a x dalších maličkostí. Ovšem pokud na tom všem netrváte, pak Ion / Zero za ty peníze jsou nejlepší volba v ČR užitek / cena.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mrkněte na mobile.de. Tam iOna seženete již kolem 270 tis. Je jich tam v nabídce cca 100.


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station