Pierce Brosnan, filmový James Bond, si pořídil BMW i8

Jan Horčík - 09 Červen 2015

Dvaašedesátiletý herec Pierce Brosnan, který se proslavil mimo jiné rolí agenta 007 Jamese Bonda ve čtyřech filmech, se stal šťastným majitelem plug-in hybridu BMW i8.auto Pierce Brosnan agent 007 James Bond si pořídil plug-in hybrid BMW i8

Pierce Brosnan si zkouší nastupování a vystupování z plug-in hybridu BMW i8. To, jak jsme si mohli sami nedávno vyzkoušet na Amperu v Brně, není právě silná stránka tohoto jinak velmi zajímavého vozu.
foto: (c) Splash News

Nejspíš byste se také rádi Pierce Brosnana zeptali "A proč ne raději Tesla Model S?" Možnou o dpověď nám nedávno na srazu elektromobilů v Ostravě nabídl jeden z mála majitelů v ČR: "Vždyť tu Teslu už má dneska každý..."

Brosnan je znám jako automobilový fanda, si potrpí na kráná auta. Reportéři nedávno zachytili dodání BMW i8 až do jeho domu v Los Angeles.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station