Opel Ampera se předvedl v plné parádě britské policii

Jan Horčík - 15 Únor 2012

Vauxhall, jak se v Británii říká značce , připravil aktuálně speciální akci pro britské policejní složky. Předvedl totiž policejní verzi plug-in hybridu . Podle automobilky by mohl být připraven pro nasazení do služby už v roce 2015.auto plug-in hybrid policejní Opel Ampera Vauxhall

Už tak technologicky nadupadná Ampera je v policejní verzi ještě doplněna o další displej a čtyři kamery
foto: Vauxhall

První otázka, která vás nejspíš napadne: proč až v roce 2015? Vždyť policejní Opel Ampera je prostě jen o policejní vymoženosti a gadgety doplněná… Opel Ampera. Přesně ta, kterou jsme aktuálně dva dny testovali (viz. první dojmy). Nezapomínejme také, že na rok 2015 už je slibována nová verze tandemu Volt/Ampera!

Policejní verze Ampery je například vybavena speciální kamerou pro rozpoznávání obličejů, která je přímo na národní policejní databázi. Navíc má čtyři externí kamery a speciální obrazovku na sluneční cloně, které nabídne policejním příslušníkům záplavu informací.

Hybrid.cz komentuje: Opel Ampera/Chevrolet Volt je podle našeho názoru ideální policejní auto. High-tech, výkonné, s výbornou akcelerací a navíc šetrné. Co víc si od auto určeného pro veřejnou službu přát.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

maji, posledne machroval starosta New Yorku, ze dali do sluzby 15 Voltu a 50 priusu, a par elektroskutru, ale myslite ze to neco vyresi? kdyz maj tisice aut s V8 ...

Obrázek uživatele Jan Horčík

Nic nejde najednou. Ta V8 auta budou pomalu dosluhovat a na jejich místa nastupovat nové technologie. Přes noc se to nezmění, ale kdo ví co bude za jednu dekádu?

---

šéfredaktor Hybrid.cz

No, a podle filmů, tam mají velkou spotřebu aut. :-)

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Proc ne... poldove stejne vetsinu casu kempi nekde schovani a meri rychlost, nebo se jen tak popojizdi pri ceste na obed... :D pro dalnicare to nebudou nejlepsi kary, ale pro mestsky poldy to bude dokonaly... Nejvic by ale plug-in hybridy a ciste elektricky kary vyuzili v New Yorku poldi a taxiky... misto jejich 4,8 litrovejch V8... :D

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pokiaľ viem, tak v NY jazdia taxíky prestavané na hybridy, CNG, alebo aj originál hybridy od Toyoty (tých je ale málo). A čo sa týka policajných áut, tak má myslím NYPD k dispozícii aj nejaké Volty.


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.