Odstartovala soutěž Miss Biopaliva

Jan Horčík - 18 Červenec 2012

Kampaň na podporu biopaliv Biopaliva frčí vyhlašuje soutěž Miss Biopaliva. Během následujících tří týdnů budou mít krásky z celé republiky možnost posílat své soutěžní fotografie s tématikou biopaliv.auto Miss Biopaliva Soutěž

Soutěžte s Biopaliva frčí a vyhrajte přestavbový kit!
foto: Biopaliva frčí.cz

V průběhu srpna pak proběhne přes facebookové stránky kampaně hlasování. Vítězka následně získá přestavbový kit na FFV od společnosti Europecon jehož cena se pohybuje v řádech tisíců.

“Biopaliva, automobily a krásné ženy. To je podle nás kombinace, která ladí. Chceme najít fanynky a a zároveň uživatelům moderních paliv a čtenářům webu biopalivafrci.cz zpříjemnit letní měsíce uvolněnou soutěží,“ přibližuje soutěž manažer komunikace CZ Biom Jan Huk.

Jak se zúčastnit?

  • Jedete kolem slunečnicového pole? Zastavte a vyfoťte na něm vaši milou.
  • Míříte na dovolenou a tankujete E85 nebo bionaftu? Vybídněte sličnou asistentku na čerpací stanici, aby se vyfotila u pumpy
  • Nebo snad nabídnete krásku vyfocenou na kapotě vašeho FFV automobilu?
  • Zkrátka, fantazii se meze nekladou…

Hlasování se uskuteční facebookové stránky kamapaně. To znamená, že o tom, kdo je nejkrásnější tváří biopaliv rozhodnou fanoušci biopaliv. Výsledky budou vyhlášeny okamžitě po ukončení hlasování.

Čtěte také: Rozhovor: s Jiřím Trnkou, šéfem Biom.cz, o biopalivech

Nejedná se však o čirou soutěž krásy, která bude hodnotit jen vzhled. “Věříme, že se hlasující budou rozhodovat i podle vztahu soutěžících k biopalivům, nejen podle vzhledu,“ dodává Huk.

Fotografie je možné posílat do 5. srpna 2012 na e-mailovou adresu biopalivafrci@biom.cz. Ty budou zařazeny do hlasování, které následně potrvá do 12:00, 19. srpna 2012. Více informací naleznete na webu biopalivafrci.cz.

Zpět na HybridPřidat komentář

Nabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotion
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?