Nový Tesla Roadster: brutalistické kabrio!

Jan Horčík - 11 Duben 2017

Elon Musk, šéf společnosti Tesla, nedávno potvrdil, že s novou generací elektromobilu Tesla Roadster se i nadále počítá. Jen je vzdálena "pár let".auto elektromobil nový Tesla Roadster 2019 P100D

Designér Jan Peisert si novou generaci sporťáku Tesla Roadster představuje takhle.
foto: Jan Peisert

Než Tesla Motors svůj nový Roadster představí, mají prostor pro prezentaci svých schopností a fantazie designéři z celého světa. Třeba Jan Peisert z Německa.

Ten si příští generaci Tesla Roadster, označenou "2019 Tesla Roadster P100D", představuje jako brutální kabrio s motýlími dveřmi. Těmi se inspiroval u raritního vozu Lykan Hypersport (cena 2,5 mil. eur). Podívejte se, jak jeho návrhl vznikal:

Peisert předpokládá, že novinku bude pohánět stejný elektropohon, který najdeme v Tesla Model S P100D. Jestli se ale do tak malého auta jako je Roadster, ač by šlo o jeho již čtvrtou generaci, podaří narvat 100kWh baterie, toť otázka.

NOVÝ TESLA ROADSTER: mohl by vypadat i takhle!

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Další z imbecilních designérů, co nechápe užitečnost normálně zavíratelných dveří....
Proč jsou ti designeři tak vypatlaní?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mně spíše fascinuje, že se najde nějaký pablb, který ani není schopen se podepsat a kritizuje tu styl psaní, nebo obsah. Velmi by mě zajímalo, co tito lidé dělají za vlastní práci, že tak prudce kritizují práci jiných. Takže vážení, pokud se Vám zdejší články nelíbí, tak sem nechoďte a máte po problémech a jako bonus si můžete udělat vlastní server a psát tam sami hodnotně a skvěle každý den. Určitě budete mít tisíce nadšených fanoušků.

A já za sebe děkuji redakci za to dělá. Článek je moc fajn, stejně jako ostatní. Mějte se fajn a pište, je pěkné číst si, snít a těšit se na lepší a čistější budoucnost.

S pozdravem Hynek Přidal

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hynek Přidal = pablb.

Obrázek uživatele Michelin

Souhlas.

---

Více než 100tis. elektrizujících km s TMX.
Na nákupy Nissan Leaf 40kWh, k ničemu jinému se tahle ostuda elektromobility nehodí.

Obrázek uživatele ePavel

Spíše bych ohledně tesly očekával zprávu, kterou od rána poslouchám v rádiu. Že Tesla už má větší hodnotu než GM. Akcie ráno za 312.

---

http://ts.la/pavel4572
Od r. 2013 najeto 260.000 el. km.
http://wifi.sampro.cz/ev-charging~c144.html

Obrázek uživatele Cipísek D

jj :))))

https://www.youtube.com/watch?v=Z4ZLhDEUR9A

---

TESLA jedině !! twitter.com/elonmusk TODÁROZUM !! stream.cz/porady/blanik

Obrázek uživatele Kuk

Další nepovedenej rendr co vydá na celý článek :/
Ošklivá nelogická splácanina ze současnejch modelů.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com www.freeghosn.com #freeghosn ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Teslasenzace, hořčíkblábol.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC Group