Tesla Roadster - za 1 rok najeto 64 000 kilometrů

Jan Horčík - 16 Listopad 2010

Strach z nedostatečného ? Hansjörg von Gemmingen, makléř z , něčím takovým rozhodně netrpí. Se svým novým v podobě za poslední rok najel přes 64 000 km.   
Elektromobily Tesla Roadster

"Poprvé jsem o Tesle četl v jednom článku o ve známém německém podnikatelském magazínu Manager Magazin. Ještě než jsem ten článek dočetl, věděl jsem, že Roadster chci," svěřuje se Hansjörg ve svém příspěvku v blogu Tesla Enthusiast.

Není to jen tak obyčejný řidič. Dá se říct, že jde o v tomto směru extrémního člověka. Se svým prvním , což byl , najezdil 290 000 km. S jedním svým najezdil 558 000 km. S dalším autem téže značky pak dokonce 902 000 km. Tesla Roadster je jeho prvním 100% . Chystá se s ní nazejdit alespoň tolik co se svými předchozími.

Hansjörg bydlí poblíž národní rezervace Schwarzwald, a tak se každodenní vyjížďky samy nabízejí. Makléř navíc doslova miluje čas strávený za volantem. O to víc, když teď může řídit zábavný a výkonný Tesla Roadster.

"Lidé se mě vždycky ptají proč tolik řídím. Odpověď je snadná: protože můžu!" zodpovídá otázku, která visí v hlavě snad každému. Spolu se svou ženou začal být aktivní v komunitě majitelů vozů , kteří se nacházejí především v okolí Basileje ve a v Německu kolem . Minulý rok například podnikl ve dvou výlet do 800 km vzdáleného Berlína.

Na Roadsteru si pochvaluje zejména fakt, že ho lze dobít z každé zásuvky. A těch je v miliarda. Najdeme ji v prakticky každé stodole, garáži, jednoduše v každé domácnosti. Ale také v restauracích, na , v i na .

Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol