Rodinný elektromobil Tesla Model S - prototyp, VIDEO

Jan Horčík - 19 Leden 2011

představili na prototyp rodinného elektromobilu . Vývoj elektrického auta s dojezdem téměř 500 km jde podle všeho podle plánu. Prodej začne už příští rok.   
elektromobily Tesla - Tesla Model S HD video

Tesla samozřejmě nelení a skvělý marketing podporuje stále novými akcemi. Nejnověji je to právě HD video prvního alfa prototypu Modelu S za jízdy. Podívejte se sami:

Testování alfa verzí bude probíhat v následujících měsících v mnoha různých klimatech. V současné době firma pilně pracuje na produkci několika alfa prototypů pro extenzivní testování.

Celkem půjde asi o šest kusů. V současné době je vývoj celého kompletní přibližně z 80%.

Každý nový alpha testovací má být lepší než předchozí. Pak přijde na řadu betatestování, tedy už o pořádný kus blíž praktickému použití a prodeji.

Beta prototypy už budou vyráběny přímo na výrobní lince nové továrny NUMMI. Následně budou využity pro crash testy.

Tesla se zároveň při všech těchto procesech intenzivně učí. Jak o samotném automobilu, tak o výrobních procesech a pracovních postupech.

Zejména plodná je spolupráce s většími automobilkami a .

Tesla se už zároveň připravuje na budoucí modely automobilů, pro které využije podvozek Modelu S. Půjde o SUV prozatím kódově označené jako , plánované na rok 2014.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Naprostá nádhera! Škoda, že bude stát tolik, ihned bych jej za 650k bral!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

prave naopak, cena je velice prizniva, je to auto velikosti petkoveho BMW nebo Mercedesu E, ty pod milion nejsou ani v nejzakladnejsi vybave.


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil