PETROLsummit08 - petrolawards 08

Jan Horčík - 14 Říjen 2008

PETROLsummit08

Provoz, či servis čerpacích stanic, vývoj a výroba pohonných hmot, ale i publikační činnost a výzkumné projekty napříč tímto odvětvím jsou předmětem prestižní odborné soutěže PETROLawards. Vyhlášení výsledků druhého ročníku se opět uskuteční v rámci oborového setkání petrochemických profesionálů PETROLsummit 08, které proběhne v Kongresovém centru pražského hotelu Olympik 23. října.
S myšlenkou na pořádání stavovsky respektované, odborné soutěže PETROLawards přišla v loňském roce společnost PETROLmedia. Již při své premiéře soutěž vzbudila velký zájem mezi profesionály z oboru petrochemie, výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic. Samotná nominace, či umístění v oborově uznávané soutěži, je kromě všeobecné prestiže pro zúčastněnou firmu významným propagačním argumentem.

Hlasování on line
V současné době je v plném proudu veřejné hlasování, které probíhá na oborovém serveru PETROL.cz. Zde je možno se detailně seznámit s jednotlivými počiny či přihlášenými uchazeči o udělení ceny Osobnost roku. Návštěvníci serveru kromě hlasování mohou i sledovat, jak se hlasování průběžně vyvíjí.
Pořadatelská komise do soutěže jako v minulém roce nominovala celkem 20 přihlášek ve čtyřech ěžních kategoriích. V kategorii Produkty a technika, ve které je nominováno 11 produktů, jsou zahrnuty počiny z oblasti techniky těžby ropy, vybavení čerpacích stanic, výroby a vývoje pohonných hmot, včetně alternativních.
Kategorie Čerpací stanice se třemi nominacemi zahrnuje projekty z oblasti provozu, servisu a údržby, a také logistiky, marketingu, komunikace a designu čerpacích stanic.
V kategorii Odborná a publikační činnost jsou podány 3 nominace z oblasti vědecké a výzkumné napříč celým oborem petrochemie, náleží sem i odborné statě a články, přednáškové a vydavatelské projekty.
Nejvíce sledovanou a zároveň nejprestižnější kategorií je roku se 3 nominacemi, do které bylo možno přihlásit osobnosti z řad odborné, ale i laické veřejnosti, které významně přispěly k rozvoji některé z oblastí oboru těžby či zpracování ropy, výroby pohonných hmot, provozu a služeb, ale i z oblasti ochrany životního prostředí.

Vyhlášení vítězů na PETROLsummit 08
Hlas svým favoritům pak mohou přidělit návštěvníci serveru PETROL.cz do 15 října. Přihlášky bude také hodnotit odborná komise, složená z významných a všeobecně respektovaných osobností oboru petrochemie a čerpacích stanic. Celkem může být uděleno až 7 cen: 3 za nejlepší počiny v příslušných oborech od odborné komise, 3 z veřejného on-line hlasování a jedna cena pro osobnost roku. Stejně jako v minulém roce i letos odborná porota ani hlasující na internetovém serveru Petrol.cz nebudou mít lehké rozhodování díky vysoké odborné, technické i ekonomické úrovni počinů. Nominace PETROLawards jsou přehlídkou kreativity, šikovnosti a vysoké odborné úrovně českých odborníků všech profesí.
Slavnostní vyhlášení vítězů PETROLawards se uskuteční ve čtvrtek 23. října v Kongresovém centru hotelu Olympik jako hlavní hřeb galavečera PETROLsummit 08.

Patronát a partneři PETROLsummit
Patronátu PETROLsummit 08 se ujal 1. místopředseda vlády ČR a ministr pro místní rozvoj, senátor Jiří Čunek.
Generálním partnerem PETROLsummit 08 je společnost OMV.
Partnery pořadatele jsou Česká asociace petrolejářského průmyslu a obchodu, Společenství čerpacích stanic ČR a Veletrhy Brno, tým pořadatelů mezinárodního veletrhu Autotec.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station