Nový Lexus RX se představí na autosalonu v Los Angeles

Jan Horčík - 02 Listopad 2008

Blížící se autosalon v Los Angeles přivítá kromě mnoha dalších zajímavostí i novinku v podobě nového modelu vozu Lexus RX pro rok 2010, a to včetně hybridní verze. Nový model oblíbeného by měl být vyveden v modernějším hávu, jako motor poslouží klasické verzi 3,5l V6 s šestirychlostní automatickou převodovkou. Hybridní verze by měla výkonově přesáhnout 400 koní a být uvedena společně s klasickou. Je také možné, že dostane čistě elektrický mód pohonu, podobně jako má nová Toyota Highlander Hybrid.
Lexus RX

The Car Connection
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Už současný RX400h má čistě elektrický mód pohonu, jen si to nemůžete natvrdo zapnout, ale rozhoduje se auto samo. A ono je to tak lepší, na Priusu jsem tak dlouho manuálně vypínal/zapínal čistě elektrický pohon, šťavil baterku až do dna, až se mi znatelně snížila kapacita baterie. RXko po roce je na tom s kapacitou pohonné baterky +- stejně, protože počítač řídí vybíjení/nabíjení dle své vlastní vůle.


e-stationSleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol