Mitsubishi nabídne elektromobil iMiEV v prodejnách elektroniky

Jan Horčík - 06 Prosinec 2010

Automobilka uzavřela dohodu o porozumění s japonskými obchodním řetězcem Yamada-Denki, který se zaměřuje na elektroniku. Součástí dohody jsou předběžné plány na prodej v 17 obchodech firmy v nejhustěji osídlených částech .   
elektromobily Yamada elektro-obchod

Pro Mitsubishi to bude znamenat vítané rozšíření prodejních kanálů skrze které se budou moct dostat k novým zákazníkům. Společnost Yamada Denki navíc přislíbila, že zaujme aktivní postoj k propagaci a reklamě .

Firma bude také pořádat testovací jízdy, připraví speciální exhibiční halu a začne prodávat /, a další produkty související s .

První je v prodeji od 4. prosince. Postupně chce obchodní řetězec s elektronikou nabídnout pro své zákazníky komplexní řešení elektromobility včetně instalace a dobíjecí stanice. Tedy něco podobného co v našem regionu zajišťuje např. firma MyEnergy.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.