Ford vysvětluje rozdíl mezi hybridy, auty do zásuvky a elektromobily

Jan Horčík - 01 Listopad 2010

to mají jednoduché - stačí jim vysvětlit zákazníkům co je to E-REV neboi plug-n hybrid. A pak jim vnutit svůj . Ještě jednodušší práci má , který nabízí čistý elektromobil . Jenže Ford už dnes nabízí hybridy jako , brzy chce nabídnout a také . A tyhle pojmy je třeba potenciálním zákazníkům vysvělit.   
Ford jak funguje plug-in hybrid

Zatímco návštěvníci našeho magazínu jsou obvykle dobře informovaní a mají přehled o tom co pojmy jako hybrid, plug-in hybrid a elektromobil znamenají, masa běžných spotřebitelů, kteří jsou klíčoví pro další rozvoj , v tom má často pořádný maglajz. Tomu se Ford rozhodl učinit přítrž a své zákazníky si vzdělat. Spouští proto novou stránku www.fordvehicles.com/technology/electric/.

Tam nabízí lidem přehledně základní informace o tom, jak jednotlivé typy automobilů fungují. Cílem není hodnotit zda jsou lepší hybridy, nebo plug-in hybridy, ale dát zákazníkům možnost rozhodnout se co bude právě pro ně nejlepší volbou.

"Vzdělávání zákazníků v oblasti elektrických aut bude klíčové při uspokojování jejich potřeb v okamžiku kdy se budou rozhodovat zda koupit hybrid, nebo čisté ," komentuje novinku Nancy Gioia, šéfka glogální elektrifikace u automobilky .

Zpět na HybridPřidat komentář

VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil