Ford se chce učit od Nissanu a GM

Jan Horčík - 10 Listopad 2010

se mění a žádná z velkých automobilek se dnes není jistá budoucností. , a jsou hlavní motta a zároveň zvěstovatelé změny. přiznává, že se bude učit ze zkušeností svých konkurentů v podobě a .   
Ford logo

Přitom jeto právě Ford, který se na zaměřil zdaleka v nejširším smyslu. Nedávno kvůli tomu dokonce musel spustit speciální webové stránky, kde potenciálním zákazníkům přehledně vysvětluje co to je hybrid, elektromobil a plug-in hybrid.

Už dnes prodává modrý ovál ve oblíbený . Připravuje , a ještě k tomu plug-in hybrid. Všechna tahle auta se mají objevit na trhu během let , tedy relativně brzy.

Ale i budou na trhu už koncem letošního roku a Ford přiznává, že už jen to samo o sobě jim velmi pomůže při budoucím uvádění vlastních obdobných produktů na trh. "Budeme se učit z toho co dělají, jakým způsobem pojmou marketing," řekla Sue Cischke, vice presidentka Fordu pro bezpečnost a .

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.