Ford odhalil koncept Verve

Jan Horčík - 23 Srpen 2007

Ford Verve

Už příští měsíc na autosalonu ve Frankfurtu automobilka Ford odhalí nový koncept Ford Verve. Jedná se o malý automobil, který má mnohé napovědět o tom, kam Ford bude směřovat v budoucnuv segmentu malých aut a jak třeba bude vypadat nový Ford Fiesta.

Ford Verve

Ford Verve je prvním z trojice automobilů, které se automobilka chystá pro klíčové oblasti Severní ameriky, Evropy a Asie. Za konceptem Verve stojí tým designérů ze studií v anglickém Duntonu. Inspirovali se prý světem módy a kosmetiky. Základem konceptu byly mimo jiné i nedávno představené koncepty iosis X a iosis.

Ford Verve

Koncept Verve působí velmi svěžím, mírně futuristickým a dravým dojmem, obzvláště ve spojení s červenou barvou. Kapkovitý tvar dodává na sportovním dojmu. Jsme zvědaví, jaké možnosti pohonu Ford ve Frankfurtu představí a kam dál bude svůj produktový vývoj směřovat. Prohlédněte si galerii Ford Verve.

zdroj: autoblog

Zpět na HybridPřidat komentář

VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil