Autosalon Los Angeles: Toyota představí elektrické SUV RAV4 EV

Jan Horčík - 11 Listopad 2010

oznámila, že na pořádaném ve dnech 17. - 28. listopadu 2010 představí studii vyvíjený ve spolupráci s firmou .   

postavený na základech vysoce praktického kompaktního a vybavený – by se měl objevit v běžném prodeji v dle současných plánů od roku . Na tiskové konferenci dne 17. listopadu pořádané v rámci zmíněného autosalonu pak TMC plánuje oznámit konkrétní technické údaje této vývojové studie, včetně dojezdové vzdálenosti.

Společnosti Tesla a letos v květnu oznámily záměr spolupracovat na vývoji elektromobilů a součástí, stejně tak jako v oblasti výrobních systémů a technické podpory. Tesla věří, že získá nové informace a bude těžit ze zkušeností TMC v oblasti technické konstrukce a výroby, zatímco TMC si od spolupráce slibuje získání nových informací o elektrických pohonech Tesla, ale i nových zkušenosti při hledání neotřelých řešení, rychlém rozhodování a pružném přístupu.

tisková zpráva
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Bude to možná perfektní, ale pro nás běžné motoristy tak drahé, že s ochotou zústaneme ještě pěknou řádku let u našeho benzínu nebo nafty.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Myslím že elektroRav4 v Americe byla už někdy v roce98-99.Poté jí však americké ropné lobby vč.ještě jednoho el.projektu od GM zašlapalo do země a projekt zrušily.

takže fakt velká sláva..gratuluju

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ty elektrické RAV4 snad jezdí do dnes. Měli NiMH baterie. Bohužel patent na baterky tehdy koupil jeden ropný gigant a ten povolil vyrábět jen baterky o kapacitě dostatečné pro hybridy typu Prius. Takže to o 10 let to pozdrželi, ale stejně jim to je nakonec houby platné.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak na tohle auto čekám.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Také jsem zvědavý:).

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobily
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?