Autosalon Brno 2009 začíná v sobotu!

Jan Horčík - 04 Červen 2009

Už v sobotu se opět otevřou brány na Brněnském výstavišti. Novináři dostanou možnost zúčastnit se již den předem v pátek během novinářských dnů. I magazín Hybrid.cz samozřejmě bude na místě. Největší světové automobilky se navzdory ekonomické krizi budou v Brně prezentovat v plné parádě. ukáže svůj nový , česká poprvé předvede model Škoda Yeti, Volkswagen zase GTI šesté generace, pátou generaci modelové řady a dost možná i koncept ! Z dále dorazí luxusní manažerské v podobě modelu . Kia na Autosalonu Brno 2009 uvede v české premiéře model pracovně nazvaný No. 3, který se od konce letošního roku bude vyrábět v nošovické továrně . V definitivní podobě ho automobilka představí až na zářijovém . Kompletní nabídku vozů slibuje i , napříklady oblíbené modely , nebo i20. Francouzský doveze nejnovější generaci nebo velmi zajímavý model . A aby toho nebylo málo, budou se moct návštěvníci autosalonu seznámit také s vozy, které běžně jen tak k vidění nejsou, např. Aston Martin DB9, Kaipan 15, Lamborghini Gallardo LP560-4 nebo Pagani Zonda. To už sice není tak docela naše téma, ale rozšířit si rozhled nikdy neuškodí! Autosalon Brno 2009 je pro veřejnost otevřen od soboty 6. 6. 2009 do čtvrtka 11. 6. 2009 (denně od 9.00 do 18.00 h, poslední den pouze do 17.00 h.)
Autosalon Brno 2009

BVV
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Je nám líto, že se Vám nelíbilo, ale snažili jsme se. Myslím si, že s 30ti exponáty ve dvou pavilonech a až patnácti dobrovolnými instruktory a hosteskami jsme měli jednu z největších expozic. Přes tisíc lidí se svezlo elektromobilem a má již představu, jak může vypadat normální euto. Normální je takové, co nedělá rámus, nemá emise, nemusí se v něm řádkovat ani spojkovat, téměř zcela a dokonale využije obnovitelnou energii a jezdí skoro samo. To vše jste si mohli vyzkoušet. www.klub.elektromobily.org

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mě se tam líbil např.Opel Insignia.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Potvrzuji hooooodně slabé, to už větší výstavní plochu mají výrobci pletacích strojů na ponožky :))
Nejvíc mě dostali u Fiatu, když meli zamknuté všechny auta kromě dodávek. To jsem mohl jít čučet na auta na parkovišti :))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ani na atosalon nejezděte.Je Odevřeno jen 5 pavilonu.A je to velmi slabe.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pravda, slabý ročník... :-/

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zájemci o alternativní pohony mohou navštívit taky pavilóny F a G1, kde budou k vidění elektromobily a podobná vozidla. Viz:
www.elektromobily.org


Nabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotion