Nejlevnější povinné ručení jedině díky porovnání

redakce - 08 Březen 2013

Cesta za levným povinným ručením je překvapivě poměrně přímá a hlavně hodně krátká. Nové výhodnější pojištění si může každý sjednat z pohodlí domova během několika minut. Jak na to?auto pojištění pro auta

Najít výhodné povinné ručení je dnes poměrně snadné, přesto je dobré hledat pečlivě
foto: pojisteniproauta.cz

Hledejte na internetu

Zásadní změnu ve sjednávání povinného ručení přinesly takzvané online srovnávače. Ty na jediné webové stránce soustředí nabídky mnoha pojišťoven. Zájemce o povinné ručení přitom musí jen vyplnit pár základních informací o svém vozidle a o historii pojištění (délka a počet způsobených nehod).

Na základě těchto údajů pak online kalkulačka povinného ručení provede výpočet pro všechny pojišťovny naráz. Výsledkem je přehledná tabulka s konkrétními cenami, za které lze pojištění také okamžitě sjednat.

Ceny povinného ručení překvapí

Co si klienti srovnávačů chválí nejvíce, jsou samotné ceny. Ty jsou mnohdy i o více než polovinu nižší, než při běžných metodách sjednávání, tedy přímo na pojišťovnách. Celý proces je navíc mnohem rychlejší a nemusíte z něj opustit pohodlí své židle a teplo kanceláře, či domova.

Důvodů pro nezvykle výhodné pojistné je hned několik:

  • Srovnávačům stačí k fungování internet, ve kterém se navíc umějí skvěle pohybovat. Nemusejí si tedy platit žádné výstavní pobočky a stovky zaměstnanců.
  • Výhodné smlouvy s pojišťovnami, které srovnávače berou jako důležitý distribuční kanál – výjimkou jsou ty, které mají tak nekonkurenceschopnou cenu, že by je přímé porovnání s konkurencí poškodilo.

Hlavně nezávazně

Srovnávače lze využít i čistě pro nejsnadnější načerpání informací – nikdy jinde tak jednoduše nezjistíte, v jaké cenové relaci se bude vaše pojištění pohybovat. Bez problémů pak poznáte, když se z vás bude někde snažit „sedřít kůži“ a přitom říkat, jak moc skvělou cenu vám nabízejí.

Za porovnání nic neplatíte a k ničemu se tím nezavazujete, a přesto z něj můžete kdykoliv pokračovat až ke skutečnému sjednání pojištění vozidel za super ceny.

reklamní sdělení
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobrý den,

já jsem vyzkoušela povinneruceni.com a jsem spokojená, mohu doporučit.

Dobrý článek, ja využívám srovnávače na všechno možné, i na povinné ručení a nedávno taky na havarijní pojištění, přes www.expresnipojisteni.cz/havarijni-pojisteni jsem si nezávazne porovnal pojišťovny a jejich nabídky a pak jsem jel do konkrétni pojišťovny a uzavřel smlovu. Dá se to ovšem i na netu.

Zde jsem napsal, na co si dávat pozor!

http://autopojisteni.blogspot.cz/2014/01/nejlevnejsi-povinne-ruceni-ano-nebo-ne.html

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak jsem tam nacvakala ty požadované údaje a vyšlo mi, že nejvýhodnější bych to měla u Slavia pojišťovny. Má s ní někdo nějaké zkušenosti? Škoda, že nějaké reference se nedají najít přímo na stránce toho porovnávače, člověku by to usnadnilo rozhodování. Ale ceny mají opravdu dobré.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

toto je stranka pro hybridy a elektromobily, co treba sem hodit srovnani pojisteni za hybrid (obycejney Prius) Plug-in hybrid (treba Volt) a plnohodnotny elektromobil (leaf nebo Tesla) a k tomu na srovnani neakej prumernej 2,0 TDI, 1,6 benzin a neaky prasacký 4,0 V6 a V8... treba vypsat naklady pro dojizdeni do prace 60km kazdy den, nebo nakladdy na kilometr vcetne pojisteni.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za zajímavý tip!

---

šéfredaktor Hybrid.cz


10% sleva na produkty EVmotionVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol