Nejčtenější články Hybrid.cz roku 2011

Jan Horčík - 02 Leden 2012

Vítáme čtenáře Hybrid.cz v novém roce ! Přejeme vše nejlepší, děkujeme za neutuchající přízeň a nabízíme přehled nejčtenějších článků za uplynulý rok. Mimochodem, v roce 2011 jsme zaznamenali 531 234 unikátních návštěvníků, kteří si zobrazili 3 189 956 stránek. Vyrostli jsme tak za rok o více než 47 %!Mercedes-Benz Biome

Auto, které vyroste ze smínka - budoucnost jménem Mercedes-Benz Biome
foto: Mercedes

S velkým náskokem nejčtenějším článkem se stal návod Elektroskútr - za kolik a jaký koupit. mají u nás vůbec vysokou oblibu, o čemž svědčí i vysoká čtenost testu elektroskútru Guewer Classic 2000W a test elektrického skútru Akumoto 1070.

Test elektroskútr Guewer Classic 2000W

Stejně tak jsou ale oblíbeným tématem . Vedoucí pozici zde zaujal test elektrokola AGOGS Uphill, prvního českého terénního elektrokola. Stranou zájmu samozřejmě nezůstal ani návod jak si postavit elektrokolo.

elektrokolo AGOGS Uphill - test, recenze

Dalším oblíbeným tématem je samozřejmě domácí automobilka . Její City Car - malé auto z Mladé Boleslavi zajímal více než 10 000 čtenářů. Stejně tak zaujala i informace o tom, že Škodovka letos vypustí flotilu elektromobilů. A velmi dobře dopadl i test Škoda Octavia LPG.

škoda Citigo test

Ze Škoda City Car se vyklubala Škoda Citigo, kterou jsme samozřejmě ihned otestovali
foto: Hybrid.cz

Druhým nejčtenějším článkem serveru Hybrid.cz byl překvapivě vědecky zaměřený text o tom, že čeští vědci pracují na revoluční technologii 3D baterií. Zaujala také informace o levném benzinu za 6 Kč/litr a test hybridu Toyota Auris HSD.

Dost možná za "nejujetější", ale i tak oblíbený bychom mohli označit článek Auta budoucnosti: zasadíte semínko a vyroste nový Mercedes. Dlouhodobě nejčtenějším článkem našeho serveru zůstává starší kus na téma ekologická daň.

Mercedes-Benz Biome Mercedes-Benz Biome Mercedes-Benz Biome

Stranou pozornosti nezůstaly ani a . Nahá kráska - elektromotorka Mission R se zalíbila nemalému počtu čtenářů. A podobné číslo zaujal i test elektromobilu Peugeot iOn.

Za pět let existence Hybrid.cz se nám už podařilo shromáždit slušné množství zajímavého materiálu. Věříme, že i nadále zůstanete našimi čtenáři a budete se spolu s námi těšit z novinek v oblasti alternativní dopravy.

 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupProdej pneu 100% online