Nejčtenější články Hybrid.cz roku 2011

Jan Horčík - 02 Leden 2012

Vítáme čtenáře Hybrid.cz v novém roce ! Přejeme vše nejlepší, děkujeme za neutuchající přízeň a nabízíme přehled nejčtenějších článků za uplynulý rok. Mimochodem, v roce 2011 jsme zaznamenali 531 234 unikátních návštěvníků, kteří si zobrazili 3 189 956 stránek. Vyrostli jsme tak za rok o více než 47 %!Mercedes-Benz Biome

Auto, které vyroste ze smínka - budoucnost jménem Mercedes-Benz Biome
foto: Mercedes

S velkým náskokem nejčtenějším článkem se stal návod Elektroskútr - za kolik a jaký koupit. mají u nás vůbec vysokou oblibu, o čemž svědčí i vysoká čtenost testu elektroskútru Guewer Classic 2000W a test elektrického skútru Akumoto 1070.

Test elektroskútr Guewer Classic 2000W

Stejně tak jsou ale oblíbeným tématem . Vedoucí pozici zde zaujal test elektrokola AGOGS Uphill, prvního českého terénního elektrokola. Stranou zájmu samozřejmě nezůstal ani návod jak si postavit elektrokolo.

elektrokolo AGOGS Uphill - test, recenze

Dalším oblíbeným tématem je samozřejmě domácí automobilka . Její City Car - malé auto z Mladé Boleslavi zajímal více než 10 000 čtenářů. Stejně tak zaujala i informace o tom, že Škodovka letos vypustí flotilu elektromobilů. A velmi dobře dopadl i test Škoda Octavia LPG.

škoda Citigo test

Ze Škoda City Car se vyklubala Škoda Citigo, kterou jsme samozřejmě ihned otestovali
foto: Hybrid.cz

Druhým nejčtenějším článkem serveru Hybrid.cz byl překvapivě vědecky zaměřený text o tom, že čeští vědci pracují na revoluční technologii 3D baterií. Zaujala také informace o levném benzinu za 6 Kč/litr a test hybridu Toyota Auris HSD.

Dost možná za "nejujetější", ale i tak oblíbený bychom mohli označit článek Auta budoucnosti: zasadíte semínko a vyroste nový Mercedes. Dlouhodobě nejčtenějším článkem našeho serveru zůstává starší kus na téma ekologická daň.

Mercedes-Benz Biome Mercedes-Benz Biome Mercedes-Benz Biome

Stranou pozornosti nezůstaly ani a . Nahá kráska - elektromotorka Mission R se zalíbila nemalému počtu čtenářů. A podobné číslo zaujal i test elektromobilu Peugeot iOn.

Za pět let existence Hybrid.cz se nám už podařilo shromáždit slušné množství zajímavého materiálu. Věříme, že i nadále zůstanete našimi čtenáři a budete se spolu s námi těšit z novinek v oblasti alternativní dopravy.

Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupProdej pneu 100% onlineNabíječky elektromobilů Circontrol

Newsletter