Nechte se sterilizovat - získáte nové auto Tata Nano

Jan Horčík - 07 Červenec 2011

Sterilizace výměnou na nové v podobě . Něco takového je samozřejmě možné jen v . Konkrétně ve státě Rádžasthán, rozlohou největším státě federace, na klinikách v tamním stotisícovém městě Džundžunu.   
Tata Motors Nano Bombaj
foto: Tata Motors

se dnes může pyšnit populací 1 210 193 422 lidí. To je 17,47 % obyvatel planety. Brzy v počtu obyvatel předčí Indie . Nelze se tedy divit, že tamní vláda hledá cesty jak populační explozi na už tak přelidněném subkontinentu břibrzdit.

A právě věcné ocenění za sterilizaci jsou jednou z těchto cest. V Rádžasthánu tak každý může získat nejen zbrusu nové auto Tata Nano. V nabídce jsou i , televize nebo mixéry.

Minimálně v jednom městě v severozápadní Indii tak zjevně vyznávají přístup, že lidé jsou pro životní prostředí a ovzduší mnohem škodlivější než auta nebo motocykly.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kedysi davali v Cine za sterilizaciu tranzistorove radio. Teraz v Indii auto. V USA a Europe by mohli ponukat napriklad iPhone, ci iPad. Jednoducho doba pokrocila! :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Celé je to blbosť - to by sa muselo zmeniť náboženstvo a stúpnuť úroveň vzdelania a zmenniť postavenie žien v spoločnosti. No a na to treba aspoň 300 rokov vývoja....

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Souhlasím s M. Mě osobně fascinuje paradox, bílí muž (evropan) který dnes vymírá stvořil průmyslovou revoluci která přelidnování lidí hlavně v chudších/rozvojových zemích s působila a dnes uvažování o "pravdě" společnost označuje za xenofobii, rasismus a td. Proto vnímám globalizační vnucování průmyslového stylu života do za ostalích zemí jako potenciálně nebezpečnou věc. Jako kdyby se zaostalejší zamě nedokázali přispůsobit technologickému pokroku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hm, ale to auto vypadá docela hezky...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Konečne někdo začíná řešit problém přelidnění, ale co celosvětové přelidnění kam to povede ?


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.