Nakladatelství FCC PUBLIC zve na konferenci Perspektivy elektromobility IX

redakce - 03 Březen 2017

Konference Perspektivy elektromobility přibližuje posluchačům současný stav vývoje techniky v e-mobilitě a její reálné rozšíření v ČR, v Evropě i ve světě. Je součástí doprovodného programu veletrhu Amper v Brně.auto pozvánka Perspektivy elektromobility

Místo konání: Výstaviště Brno (veletrh AMPER – součást doprovodného programu) Termín: 21. 3. 2017 od 9:30 (prezence od 9:00 h)
foto: Perspektivy elektromobility

Konference Perspektivy elektromobility hodnotí společenskou připravenost a postoj státu k alternativním pohonům v automobilové dopravě, trendy e-mobility z technických a ekonomických hledisek (objem výroby a prodeje, konstrukce, materiály, energetika, řídicí a automatizační technika).

Prezentovaná témata:

Akumulace energie pro pohon vozidel; Elektrovozidla a infrastruktura pro jejich provoz jako další elementy v energetické soustavě, koncept tzv. Chytrých sítí a Chytrých měst; E-mobilita a její vliv na městský život i společenské vztahy; Směry a trendy vývoje ve veřejné přepravě osob a nákladní dopravě; E-mobilita pro volný čas.

Konference je součástí doprovodného programu veletrhu AMPER. Je určena širokému spektru posluchačů a zájemců z řad odborné a zainteresované veřejnosti a zájemcům o alternativní způsoby dopravy k pracovnímu a osobnímu využití.

Jsou zváni provozovatelé profesních flotil vozů ve městech, současní a potenciální majitelé a uživatelé vozů s elektrickým pohonem, pracovníci odborů dopravy místních samospráv, společnosti sdružené v hospodářských komorách a návštěvníci i vystavovatelé veletrhu.

Účast na konferenci je po předchozí registraci bezplatná. Program konference a on-line registraci naleznete na webu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ePavel

Přiznám se, že dosti váhám, zda se i letos zůčastnit. Velice zajímavá by mohla být na podobných setkáních veřejná diskuze. Na tu ale bohužel není prostor. Již po první přednážce vždy moderátor oznamuje, že jsme ve zkluziu a je prostor na jeden rychlý dotaz. Přitom na komerční přednášky sponzorů je času dost.

---

http://ts.la/pavel4572
Od r. 2013 najeto 235.000 el. km.
http://wifi.sampro.cz/ev-charging~c144.html

Obrázek uživatele ozana

Taky si myslím, že venku to bude zajímavější.

---

Jezdím na proud, najeto 80 tisíc km. G-E STROMOS 8 let a 83 tisíc km.

Zas na druhou stranu, kdyz nedaji prostor sponzorum, tak priste zadni sponzori nebudou a nebude ani zadna konference...

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...

Obrázek uživatele Radovan

Uvidíme se tam. Z Ostravy nás vyráží už tolik, že volíme raději vlak, než elektromobily. Samozřejmě s elektrickou trakcí :-)

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 68 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 25 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicBUS2BUSNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilProdej pneu 100% onlineKariéra EVC Group