Morgan připravuje elektrický roadster Plus E - s manuální převodovkou

Jan Horčík - 15 Únor 2012

Morgan, známý britský výrobce sportovních specialit, se chystá vstoupit do světa elektromobility. Podle informací magazínu Automotive News připravuje koncept elektrického roadsteru Plus E s manuální převodovkou. Pro opravdové motoristické nadšence.auto Morgan Aero Supersports

Morgan Aero Supersports z roku 2010
foto: Morgan Cars

Morgan pravděpodobně představí svůj elektromobil na příští měsíc. Elektricý pohán dodá britská společnost Zytek. Ta zároveň magazínu Automotive News potvrdila, že pokud bude po autě dostatečná poptávka, dostane se do výroby.

Bohužel, žádné další podrobnosti týkající se výkonu či dalších specifikací elektromobilu Morgan Plus E nejsou zatím známy. Jisté je jen to, že značka v Ženevě ukáže ještě model Plus 8 s 4,8l motorem BMW a Aero Cupe se stejným motorem a hliníkovým rámem o celkové hmotnosti 1175 kg.

Morgan je malosériová značka známá jak pro svůj staromilský design, tak především výkon. A o něj půjde i v elektromobilu především. Uvidíme, jak si s novou elektrickou výzvou dokáží Britové poradit v ostré konkurenci a .

Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% online

Newsletter