Lexus předvede čtvrtou generaci modelu RX

redakce - 01 Září 2015

Na v polovině září představí japonská značka Lexus (součást ) v Evropě premiérově čtvrtou generaci modelu RX. Jde o nejprodávanější model značky.auto autosalon Frankfurt 2015 nový Lexus RX

Nová čtvrtá generace modelu Lexus RX se v evropské premiéře představí na
foto: Lexus

TISKOVÁ ZPRÁVA

Na frankfurtském autosalonu 2015 se v evropské premiéře představí model RX čtvrté generace. Vozů RX se do této chvíle prodalo cca 2,2 milionu, což je třicet procent všech doposud prodaných vozů Lexus. Jde tedy o nejprodávanější model v 26leté historii značky.

Směsice ostrých záhybů a křivek zcela nového RX směle posouvá celkové ztvárnění tohoto modelu a poukazuje na shodnou genetickou výbavu, jakou disponují nedávno uvedené modely značky Lexus.

Interiér RX je dokonalým spojením funkčnosti a luxusu. Nově přepracovaná kabina nabízí dostatek prostoru, ale i soukromí. Pohodlí ocení řidič i spolucestující.

Lexus RX kromě toho představuje vyspělé hybridní a zážehové pohony, které jsou přepracované. Dále nabízí důmyslné bezpečnostní technologie a funkce na podporu řízení, jako např. pokrokový Lexus Safety System+, stejně tak jako nové prvky komfortní a technické výbavy, díky nimž se nový model stává doposud nejlepším značky Lexus.

V neposlední řadě jsou zde novinky určené pro modely CT a IS v podobě nových specifických prvků designu ke zdůraznění sportovního charakteru. Jde o nový stupeň výbavy Sport, prezentovaný na autosalonu a nabízený v Evropě od letošního září.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Aj ja ho mám. Pred tým som bol na nemecké autá / dizajn, ale odkedy mám RX450h, nemôžem dopustiť. Na nemeckých autách som trpel cestu, na lexuse nepustím nikoho k volantu :) kto nezažije, neuverí.

A dizajn - nemecké sú síce na prvý pohľad ľúbivejšie, ale zároveň sú v podstate tuctové, dizaj lexusu mi reže. Ale určite vec vkusu, tak možno bude lepšie sa zdržať komentárov, kde sa autor pasuje do rozhodcu, čo je pekné a čo nie :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mam ho a naopak se mi libi, zvlast interier. Jen vec nazoru.

Obrázek uživatele PaRi

Vždy se mi vybaví kolegův komentář o nadčasovém designu. Bylo, je a bude to hnusné. :-D

---

www.xpari.cz
Škoda CitigoE iV


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?