LEGO představilo vlastní Mini Cooper. Z 1077 kostiček

Jan Horčík - 05 Červen 2014

Stavebnice LEGO už dávno není jen záležitostí pro děti. Protože ty děti vyrostly, ale jejich záliba ve spojování kostiček často zůstala. A tak LEGO v posledních letech chytře cílí také na dospělejší publikum. A nový Mini Cooper míří právě tím směrem.auto LEGO Mini Cooper

Britská klasika ze stavebnice LEGO
foto: LEGO

Nová řada LEGO stavebnic s podtitulem "Creator" je určena zkušenějším stavitelům, kteří zároveň od modelů čekají vyšší funkčnost. Nový Mini Cooper tomu i odpovídá - má otevírací kufr, ve kterém je ukryta pikniková sada a rezervní kolo, otevírací kryt motoru, snímatelnou střechu a další vychytávky.

Mini Cooper se skládá z 1077 kostek a do prodeje půjde 1. srpna. Ikonické britské auto ve zmenšené verzi se tak bezesporu stane oblíbeným dárkem pro malé i velké. Jen víc takových LEGO modelů (už před lety LEGO takto uvedlo slavný hipísácký Volkswagen Bus.

Těšíme se, až i jednou budeme moct koupit LEGO elektromobily Nissan Leaf, BMW i3, Tesla Model S nebo jiné klasiky. A co třeba taková Toyota Prius?

 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobily
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?