Kia Optima Hybrid - další hybridní auto na českém trhu

Jan Horčík - 22 Říjen 2012

Automobilka Kia uvádí na českém trhu svůj první hybrid. Kia Optima Hybrid se s cenou od 759 980 Kč řadí do středu cenové nabídky. Automobilka nabízí záruku na 7 let/150 000 km na celé včetně sady li-ion akumulátorů.auto hybrid Kia Optima Hybrid

Kia Optima Hybrid v tom nejlepším světle. Nyní i na českém trhu.
foto: Kia

Nový model Optima Hybrid s dvoulitrovým motorem je vyráběn v Koreji exkluzivně pro evropský trh (pouze s levostranným řízením) a přináší nové průkopnické technologie, které se objeví v průběhu tohoto desetiletí v dalších sériově vyráběných modelech Kia v Evropě a po celém světě. Dvoulitrový model byl vyvinut na základě modelu Optima Hybrid s motorem 2,4 litru, který byl původně vytvořen především pro americký a asijský trh.

„Jsme potěšeni, že značka Kia je schopna jako první nabídnout benzinový hybrid v D segmentu,“ sděluje Milan Šámal, produktový manažer KIA MOTORS CZECH, a dodává: „Tento model je určen zákazníkům, kteří myslí na životní prostředí a zároveň se chtějí vymykat současné konfekci sedanů střední třídy.“

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A za pět-deset let si škodovka všimne, že jí s jejími pořadníky na vyzkoušení elektromobilů dostupných pro zlomek evropského trhu ujel vlak.


e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.