Jak se montují sokolí dveře k Tesla Model X?

Jan Horčík - 16 Únor 2016

Dveře typu "Falcon Wing" u elektromobilu Tesla Model X vyvolaly mnoho emocí. Někdo je velebí, jiní zatracují. Podívejte se jak se přímo v továrně montují k autu.továrna Tesla Motors Fremont montáž sokolích dveří k elektromobilu Tesla Model X

Montáž sokolích dveří k elektromobilu Tesla Model X v továrně Tesla Motors ve Fremontu.
foto: Tesla Motors

"Tesla Model X dostává křídla," nadepsala trefně své nové krátké video automobilka Tesla Motors v příspěvku na Instagramu.

Model X gets its wings #Tesla #factory #ModelX #cars #electric #suv

A video posted by Tesla Motors (@teslamotors) on

Právě zadní "sokolí" dveře jsou jasně rozpoznatelným znakem plně elektrického Tesla Model X. Mají ovšem i své kritiky, kteří upozorňují, že mimo jiné i kvůli nim se vývoj Modelu X prodražil a opozdil.

Tesla Motors
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jestli Tesla zkrachuje, tak to bude kvuli modelu X. Výroba stále stojí z důvodu výrobních problémů.Za půl roku bombastického uvedení na trh vyrobeno 400 vozů. A to mají objednávky na 30000.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

to radsej nie, lebo sa tu bude sirit dalsia vyfabulovana 2.seria dokumentu Kto prizabil električískekije samochódy ? ľuďom potom zasa je.ne, a budu pochovavat EV1 verzia Tesla XYS. A ako znak solidárnosti budu spomalene mavat rukami ako falkón a ušpúlenymi ustami robit, Hú, hú, ja som sova Katarína, Hú.

Nech si to zbohatnuti zzensteli teplosi vyjedia az do konca, a kupuju iphony a tesly kym im na to stacia peniaze zarobene v klube Modra ústrica.

A my ostani, si nadalej budeme kupovat tie nase Muscle car, aspon nam viac ostane. A.. teraz si idem pozriet film Rambo II s ruskym dabingom.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ten znak Tesly ma podobu T a zaroven take stylizuje Falcon Wings. Nebo to vidim spatne? Pokud ty Wings ma automobilka ve znaku, bude to Musk montovat kam to jen pujde. Doufejme ze jen za priplatek.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Věřím, že tento nesmysl odradil spoustu kupců. Takový překážející a nepraktický hnus bych nechtěl ani na autu za 100 tis. Kč. Půjdu do Modelu S.

Obrázek uživatele PaRi

Pokud ta vrátka budou spolehlivá, tak v tom problém nevidím. Mnohým vyřeší jejich problém a když se to někomu pro 'jeho případ použití' ekluje, koupí něco jiného. 'Vo co de...'

Tak si vybavuji, že mi děda říkal o podobné diskusi, která se vedla ohledně dveří otevíraných po a proti směru jízdy. Historie se opakuje...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ikdyz nejsem tak kriticky k falkonkam, me se libi , ale je naprosto jasne ze je to zbytecnost, ktera stala teslu hodne zroju a casu. Nejvetsi benefit fakonek vidim v tom, ze to muska vyskolilo a nenapadne ho davat do modelu 3 nejake zbytecne slozitosti a kravinky. Nebyt falkonek tak by mohl dostat podobne zachvaty u model 3 a to by byl teprve pruser.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ještě vetším problémem než absence kupců na MODEL X kde padá sníh za krk je že už MODEL S TESLe přivodil zpoždění 1 rok a MODEL X ho akceleroval o dalších 1,5 roku a máme tu MODEL 3 se zatím min 2 ročním zpožděním takže ho letos předběhne i GM BOLT ;) A to správně doufejme že Elonovi "kámoši" Ečku nepřimontují ty trhlý falkonky ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

...Malé elektrické auto pro masy by mělo na trh přijít už v roce 2015....
hybrid.cz/tesla-model-c-bude-takhle-vypadat-elektromobil-tesla-pro-masy

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

kcc-hho.webnode.cz/elektromobil/a2015-tesla-model-e/

No stálo to prachy, stálo to čas a jestli to stojí za to ukáže až čas.. na druhou stranu.. i velká vlna negativního ohlasu je pořád reklama zadarmo. Stačí se podívat na tuto diskusi. Kolik vyhraněných názorů na to je... a hlavně se o náš píše... (myslím o Tesle) :)

---

www.VarujMe.cz - Řidiči si pomáhají!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ty snad děláš u Tesly?? :)) No tak to vyřid Elonoj že to s falkonkama kapanek připisk, to je vždycky tak když se clovek dostane na vrchol a uvrtí se tam pokud nemá prozíravé rádce ;)

Ba ne. U Tesly nedělám. :) Věřím, že v Tesle jsou dostatečně sebekritičtí a analýzu úspěchu/neúspěchu si provádí pravidelně. :) Hezký den.. TP

---

www.VarujMe.cz - Řidiči si pomáhají!

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% onlineKariéra EVC Group

Newsletter