Hollywoodská hvězda Margot Robbie je ambasadorkou elektromobilů Nissan

redakce - 21 Únor 2017

Herečka Margot Robbie, známá z fimů jako Sebevražedný oddíl a Vlk z Wall Street, byla představena jako nová ambasadorka Nissanu pro elektromobily. Na závodním okruhu Velké ceny Monaka si vzala na půlnoční projížďku radikální sportovní Nissan BladeGlider.auto Hollywoodská hvězda Margot Robbie je ambasadorkou elektromobilů Nissan

Herečka Margot Robbie pózuje u elektromobilu Nissan BladeGlider
foto: Nissan

Margot Robbie prohnala tento nekonvenční třísedadlový vůz uzavřeným okruhem monackých ulic, aby pak přesedla do druhého vozu BladeGlider. Dvojice vozů o výkonu 272 k závodila v kultovním tunelu, vzájemně se předháněla v úseku Massenet a do honosného cíle dojela zatáčkou Casino Square.

Prototyp Nissan BladeGlider, s maximální rychlostí až 190 km/h, který pokoří 100 km/h za méně než pět sekund, nabourává tradiční představy o tom, jak může vypadat plně elektrický sportovní vůz budoucnosti.

Tento prototyp je součástí vize Inteligentní mobility Nissan definující, jak by se měla vozidla řídit, napájet a začleňovat do společnosti. Ve videoklipu uvidíme hvězdu filmů Sebevražedný oddíl a Vlk z Wall Street předvádět driftování v modelu Nissan BladeGlider v jedné z nejslavnějších zatáček motoristického sportu – kultovní „vlásence“ Fairmont Hairpin.

Margot Robbie k tomu říká: „Teď je pro elektromobily opravdu vzrušující doba. Stále více lidí se rozhoduje pro elektrický pohon a připravují tak cestu k udržitelnější budoucnosti. Nissan BladeGlider je ukázkou toho, jak by mohla vypadat chytřejší, vysoce výkonná vozidla budoucnosti.“

Jakožto výrobce světově nejprodávanějšího elektromobilu, modelu Nissan Leaf, společnost Nissan rovněž přináší revoluci do toho, jakým způsobem se energie generuje a využívá. Nabízí produkty, jako je inteligentní ukládací systém xStorage Home a technologie vehicle-to-grid, která dokáže zapřáhnout výkon baterií z elektromobilů.

Ředitel společnosti Nissan Europe pro elektromobily Gareth Dunsmore konstatoval: „Elektrická revoluce právě probíhá. Pro nás, jako globálního lídra v oblasti elektromobilů, a vzhledem k rychle se blížícímu masovému rozšíření elektrických vozidel je důležitější než kdy dříve, abychom prezentovali všechny výhody jízdy elektromobilem – od energetické účinnosti až po udržitelnost, od jízdních vlastností až po výkon. Díky spolupráci s Margot se naše sdělení o osobních a společenských výhodách elektromobilů dostane k ještě více lidem.“

Gareth Dunsmore dodal: „Program Nissanu „Electrify the World“ vyzdvihuje význam spolupráce nás všech na dosažení pozitivních změn v našich komunitách. Chceme inspirovat lidi, aby podnikali smysluplné kroky směrem k větší čistotě a bezpečnosti měst.“

Nissan BladeGlider bude vystaven na 87. mezinárodním ženevském autosalonu od 7. do 19. března 2017. Tento plně elektrický sportovní vůz, vyvinutý z původního konceptu poprvé představeného v roce 2013, je předzvěstí celého souboru technologií budoucnosti, které budou v sobě spojovat technologie Inteligentní mobility, šetrnost k životnímu prostředí a jízdní vlastnosti sportovního vozu.

Monte Carlo bylo pro Nissan ideálním místem k představení tohoto nového partnerství s herečkou Margot Robbie. Monako má bohatou historii závodů v ulicích města a přijalo ambiciózní strategii udržitelnosti se závazkem snížit emise do roku 2030 o 50 %.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Johohoo Margotka tak to byla dost dobrá vlčice :)))

hecklerspray.com/margot-robbie-nude

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Docela ošklivé a nepoužiteľné autíčko.
Nissan si spinká svoj sen o "vysokovýkonných vozidlách budúcnosti"
Bolo by dobré aby sa už prebral, prestal si masírovať vlastné ego...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ani bych neřekl.
Podle mě z elektrifikace bude teď nejvíc těžit právě tento segment automobiového trhu.
Všechna sportovní výkonná auta pro zážitek z jízdy kolem dvou miliónů Kč, se obrovsky rozrostou na desítky různě imidžovaných typů karosérií.

Obrázek uživatele M.Krupka

Věc názoru. Já osobně bych to autíčko bral.
A klidně i s tou herečkou.:-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pozor, obojí bude mít vysoké provozní náklady.

Obrázek uživatele Kuk

Toyota teď Ženevě zase předvede další svou elektrickou ptákovinku, nějakou 3kolku či co. Prostě dělaj spousty imidžovejch kravinek, ale nic kloudnýho k používání.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.