Google Maps nově ukazují nabíjecí stanice

Jan Horčík - 17 Říjen 2018

Služba Google Maps nově obsahuje informace o nabíjecích stanicích pro elektroauta. Česká konkurence v podobě Mapy.cz už tuto službu nabízí delší dobu.auto Google Maps mapy nabíjecí stanice ČEZ PRE

V Česku umí služba Google Maps vyhledat nabíjecí stanice ČEZ, PRE a Tesla.
foto: Google

Pokud v Google Maps zadáte "nabíjecí stanice", najdou vám mapy nabíjecí stanice v nejbližším okolí. "Nabíjecí stanice Praha" vyhledá nabíječky po Praze. Sousloví "Destination Charger" zase najde nabíječky Tesla Destination Charger.

Google Maps

Google Maps
foto: Google

Prozatím jsou do Google Maps integrovány pouze některé sítě. Jmenovitě Tesla Supercharger a Destination Charger, Chargepoint, v USA pak SemaConnect, EVgo, Blink, v Británii Chargemaster, Pod Point. U každé z nich je k dispozici také informace o nabíjecích konektorech.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

tak som skúsil na troch rozdielnych telefónoch (nie pevná linka) a figu borovú - ukázalo greenway, TDC a 0 z dvoch ZSE, 0 Vodné elektrárne, 0 iný posktovateľ.
ak napíšem ev charging station trenčín, ukáže aj vodné elektrárne a "iného poskytovateľa. ZSE nie. až keď explicitne napíšem ZSE, pridá ich k už uvádzaným.
ps a toto vyhľadávam a píšem z chromeboxu

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mapy na seznamu taky.

Hmmm, v jižních Čechách to toho moc neukazuje :-).

---

2015: Renault Twizy 2013 (prodán 2016)
2016: Citroen C-Zero 2012
2018: Nissan Leaf Acenta 24kWh 2014
2019: Elektrokoloběžka Xiaomi Scooter, sekačka Güde 40 V/2.5 Ah
- Jde to i na baterky. -

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Asi se propadly do bažiny...

Obrázek uživatele ozana

Kde nic není ani smrt nebere :)))

---

Jezdím na proud, najeto 90 tisíc km. G-E STROMOS 8+ let a 93 tisíc km.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

no to byla doba že seržo taky hnul, ale že to dělá taky lukačenko vrtulníkovit to hybridouš delší dobu zapoměl zmínit cooo :)

Tak za odměnu soudluzi, pro ty co nemají rádi cenzůru, banování a podobný kraviny, snadný zobrazování anonymního internetu bez identifikace IP adres nabízí skvěla OPERA s integrovaným VPN ;))

opera.com/cs


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrolveletrh e-Salon