Hybrid.cz - elektromobily, elektrokola, elektrické skútry, auta na plyn LPG CNG, elektromotorky, šetrná doprava

elektromobily, elektrokola, CNG, LPG, alternativní pohony v dopravě

HLEDAT:

egolf zbyvajici dojezd:0km

Témata věnovaná vozidlům s elektrickým pohonem.

egolf zbyvajici dojezd:0km

Příspěvekod gewi » pát 06. dub 2018 19:33:20

Ahoj vsichni.

Jsem majitelem egolfu 24kWh r.2014 a urcite Vas uz napadla otazka, co se stane jakmile skoci na displeji dojezd:0km
Kazde auto se muze chovat jinak.. tak konecne jsem si dnes na to udelal cas to otestovat:

VW egolf 24kWh baterka, najeto 116tis.km
- celkem ujeto za 2 dny cca 155km, vcera teplota cca 10-20C, dnes rano jen 1,5C, ted to nabijim 10A do 100%, nabito 21kWh
- delal jsem kolecka u mne v ulici - celkem rovina, abych to netlacil daleko :-)
- spotreba od te doby co naskocil 0km dojezd byla cca 15kWh/100km
- ujeto cca 3km(cca 500W pri te spotrebe?)
- pak jakoze motor bezel, jenom auto se nehybalo - vykon motoru postupne na zelvu klesal a az klesl pod 20kWh, auto zustalo stat
- 3x me to nechal znova nastartovat, ale vzdy ujel jen asi 50m - asi slouzi k najezdu na odtahovku/platak
- cca 100m jsem tlacil s druhou osobou za volantem - jakmile se otevrou dvere, auto se vypne, sam to clovek neodtlaci, leda by vylezl okenkem
- pri poslednim podobnem testu jsem auto nechal asi 1h stat a uvolnilo se mi tam energie na dalsich cca 10km, ale na to asi clovek uz uplne spolehat nemuze..stejne jako s dojezdem 3km po 0km dojezdu na displeji
gewi

Zpět na Elektromobily