Hybrid.cz - elektromobily, elektrokola, elektrické skútry, auta na plyn LPG CNG, elektromotorky, šetrná doprava

elektromobily, elektrokola, CNG, LPG, alternativní pohony v dopravě

HLEDAT:

elektrokolo gocycle

Témata věnovaná vozidlům s elektrickým pohonem.

elektrokolo gocycle

Příspěvekod petr.jakubec3 » čtv 31. bře 2016 12:39:48

Ahoj,
máte někdo bližší zkušenosti s elektrokolem značky Gocycle http://www.cyklospeciality.cz/gocycle/ Zaujala mě u něj nízká váha, která by mohla umožnit jízdu jako na normálním kole a dlouhý dojezd.
petr.jakubec3

Re: elektrokolo gocycle

Příspěvekod jvalik » pát 06. kvě 2016 11:07:16

Zdravím,

mám zkušenost s první verzí GoCyclu, tak Vám mohu aspoň napsat na co si dát pozor:
- blatníky z lámavého plastu a navíc šíleně nízko - sjedete první obrubník na cestě z obchodu a je to urvaný
- přehazovačka dovoluje jen městské rychlosti - takže opravdu jen do města, mimo město děsná zdržovačka
- skládání kola - lze, ale rozhodně ne během pár vteřin před nástupem do MHD. Skládací je to leda ve smyslu že to naložíte do auta když jedete na dovolenou.

U nového GoCycle bych měl strach z té elektronické přehazovačky, podle mě je to jen blbinka, která bude zdrojem poruch. Stávající řešení otočného ovladače na řidítkách bylo naprosto v pohodě. Naopak je prima, že už už u GoCyclů objevili Ameriku (Li-Ion), což byla ostuda už někdy před těma šesti rokama, kdy jediný GoCycle používal praštěný NiMh.

Osobně doporučuju si kolo nejdřív někde půjčit (myslím že jsem kdysi v Praze viděl půjčovnu pro tůristy) a důkladně projet. První verze byla víc o designu než o funkčnosti, takže bacha na to - možná to vypilovali, možná ne.

JV
jvalik

Zpět na Elektromobily