Hybrid.cz - elektromobily, elektrokola, elektrické skútry, auta na plyn LPG CNG, elektromotorky, šetrná doprava

elektromobily, elektrokola, CNG, LPG, alternativní pohony v dopravě

HLEDAT:

Guewer Classic

Volná diskuse o všem, co se týká tématu serveru Hybrid.cz.

Re: Guewer Classic

Příspěvekod holotrop » stř 06. zář 2017 13:48:20

Zdravím všechny guewer lidi, zejména pokud mají retro,

nevěděli byste kde sehnat plynovou rukojeť. Ta moje se urvala a jsem teď nepojízdný, což trochu zamrzí, protože bych jezdil dost rád. Na eskutru jsem koupil plynovou rukojeť, ale ta je o 4mm užší, než by se dala dát, I když pán mě ujišťoval, že všichni skutři to mají stejné... Ale retráč to má asi jinak.
Jinak motorku mám asi půl roku, koupil jsem jí téměř nejetou (200km), ale prodávající jí nechal na dvorku a teda jsou s ní neuvěřitelný problémy. Proskratoval se měnič, takže odbouchl přerušovač, nějaký žárovky. Přední brzda v tahu, ale prodávající mi dal zpětně slevu, takže dobré. Jenže ty origo pneumatiky, sice nejeté, ale přilnavost žalostná, takže mě v kritickém momentu moc nepodržely. Dobře jsem se vyválel. Takže se rozštípaly všechny plasty, nějak jsem to poslepoval tejpou. A teď ta plynová rukojeť. Zničehonic mi zůstala v ruce.
Celkově tu motorku mám docela rád, ale kdyby už chtěla držet, nebylo by to špatné.
Tož tak

Díky jestli někdo poradí

P.
holotrop

Příspěvekod vojta » stř 06. zář 2017 21:20:48

V roce 2013 jsem vletěl do rygolu a urval jsem tu plynovou rukojeť taky.
Tenkrát mi pan Straka z E-pohon.cz dokázal u Gueweru sehnat náhradní za necelé 300,-
Tak možná by to zvládl znovu :-)
vojta

Příspěvekod tvkuba » ned 10. zář 2017 17:05:50

Zdar, mám nějakou novou doma, koupil jsem ji asi před 2 roky na Aukru jako zálohu, ale nepoužil jsem jí. Musel bych jí ale změřit, jaký má průměr. Je to klasická halovka. Dal jsem za ní asi 170,-Kč.
Elektroblázen z vlastní vůle :-)
tvkuba

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse