Flotila vozů Hyundai i10 jezdí jako auta za stovku

redakce - 12 Únor 2016

Společnost Hyundai Motor Czech dodala 60 vozů Hyundai i10 projektu „Auto za stovku“. Jde o nový koncept sponzorované dopravy. Zákazník má možnost pronajmout si vůz za výhodných podmínek. Systémy sdílení/pronájmu aut jsou v České republice čím dál tím rozšířenější. Auto za stovku je dalším z nich.

Systémy sdílení/pronájmu aut jsou v České republice čím dál tím rozšířenější. Auto za stovku je dalším z nich.
foto: Auto za stovku

Vozy zároveň slouží jako nosiče reklamního sdělení. Koncept Auto za stovku je nápadem závodníka Jana Charouze a za pár dní své existence už si získala řadu spokojených klientů.

Proč padla volba právě na Hyundai i10 nejlépe vystihl Vladimír Vošický, generální ředitel a Hyundai Motor Czech:

„Je logické, že si autoři projektu vybrali tento model. Do segmentu přináší nová měřítka z hlediska vnitřního prostoru, komfortu a bezpečnosti, jež snesou srovnání s vyššími segmenty. Hyundai i10 k tomu navíc přidává atraktivní a sofistikovaný design exteriéru a interiéru.“ 

Jak dodal, ve výbavě vozu jsou atraktivní prvky z vyšších segmentů. Dalšími přednostmi Hyundai i10 jsou mimořádná hospodárnost a malá spotřeba.

Cena pronájmu je 99 Kč za den bez DPH, celkem tedy necelých 120 Kč včetně daně. V ceně je kromě pronájmu auta kompletní pojištění s nulovou spoluúčastí a dále i možnost ujet 1000 km za měsíc (minimálně je potřeba ujet 200 km za měsíc).

Při vyšším nájezdu se připlácí 4 Kč bez DPH za ujetý kilometr nad limit, tedy 4,84 Kč včetně DPH. Více na www.autozastovku.cz.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Co tady všichni brečíte, že je to skrytá reklama? Jak jste na to přišli? Tento web je soukromá záležitost.

Vlastník má právo si na svých stránkách psát o čem chce.
Čtenáři mají zase právo to nečíst.

Takže komu se to nelíbí ať sem nechodí. Je to jednoduché.
Jestli se Vám to nelíbí založte si vlastní webové stránky a pište si tam o čem chcete, to je vaše věc.

Jestli za článek opsaný z tiskové zprávy něco pan Horčík dostal, nebo ne je přeci úplně bezvýznamný. Pan Horčík tu jak jsem odpozoroval, informuje o věcech, které jsou pro něho a pro spousty dalších lidí zajímavé, protože tento web čte už docela dost lidí.

Jen tak mimochodem, o tom samém informovali i jiné weby:
http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/nove-auto-se-nabizi-jen-za-99-kc-za-den-bez-dph-polepi-ho-re/r~e7d9c736d0c911e5a8d7002590604f2e/

A teď k té půjčovně, nevím proč si stěžujete že to má být něco jiného? Vždyť je to normální půjčovna a vždycky byla i na tom autě je nápis "půjč si mě", to proč by to mělo být něco jiného?

Víte vůbec za kolik se půjčuje takové auto?
Za 500,- Kč na den! A to v tom je 5% spoluúčast, která mě soobně se moc nelíbí. Zde se uvádí 0-vá spoluúčast což je podle mne ideální za auto, které nevlastníte. Takže tohle je rozhodně hodně výhodná nabídka. A vyplatí pro hodně lisí se asi vyplatí přijmout tyto podmínky, jako je nájezd jen 1000 km za měsíc.
Na stránkách projektu je půjčení minimálně na 4 měsíce, kvůli reklamě. Takže odpověd pro ty komentářníky co jsou líný kliknout na jejich web je: NE NEJDE si to půjčit na den.

Pane hobite, nebyl jsem líný kliknout na odkaz firmy už při prvním čtení, jenže tam mají napsáno:
"Díky vysokým nákladům na polepení celého vozu je minimální délka smlouvy 4 měsíce."
Nikde ale nenalézám výslovně řečeno, jestli to platí pro zadavatele polepu = inzerenty či pro řadové zákazníky.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak to je blbost! Normální půjčovna. Já myslel, že je to třeba na den. Kdybych si mohl půjčit třeba na víkend za 240 tak pohoda. A pak 1 000 km. :D
Zajímavé to bude jen v případě, že tam budou mít EV.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No tak lehký výpočet,
Pronájem na rok = 43800
Nájezd = 12000 km
a předpokládám, že benzín si každý musí platit extra.

Takže po 5ti letech máme auto s nájezdem 60000,- na kterém bylo zaplaceno 219000 a se zůstatkovou prodejní cenou nad 100 000.

Docela dobrý podnikatelský záměr

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A informace z webu hyundai.cz

i10
již od 219 990 Kč

5letá záruka bez omezení km

Špičková kvalita vozu je podpořená komplexní 5letou zárukou bez omezení kilometrů, se kterou budou všechny Vaše cesty bez starostí.

Víc jsem tu úvodní stránku nečetl.

Obrázek uživatele JIP

Myslel jsem, že jde o elektrovůz.
Takové škaredé, malé smradlavé prdítko s reklamou na dveřích bych teda nechtěl ani zadarmo :D

---

Můj článek o tom jak jsem navštívil Tesla Motors ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ano, také jsem doufal, že jde o Kiu Soul EV, Ale jak se už několikrát v poslední době stalo pravidlem, asi se pan Holčík posunul z nových technologií a jejich propagaci k ekonomickým důvodům přežití. Co se týká Hyundai i10, patří do segmentu městských vozidel. A je na každém komu dá přednost, zda i 10 nebo Pandě nebo Citigo.

Obrázek uživatele Aas

Ekologicky aspekt zdielaneho vozidla moze byt este lepsi v porovnani s vlastnenim elektromobilu. Takze tu urcite tento clanok ma svoje miesto.
Dakujem p. Horcik.

Obrázek uživatele JIP

Z ekologickeho hlediska by bylo jeste lepsi sdilet starsi auta typu Skoda Felicia, aby se nemusely porad chrlit tyhle fosilie. Navic by by to ziskalo i aspekt ekonomicky - pro uzivatele. V tomto pripade je paradoxne lepsi si koupit stejnou fosilii vlastni nez ji "sdilet". Vzdyt je to normalni pujcovna.

---

Můj článek o tom jak jsem navštívil Tesla Motors ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak tomu sa hovorí "super ponuka":))))
Keď to náhodou niekto prešvihne o 100km, čo vôbec nie je problém, tak zacvaká 484Kč alebo 18€. to vôbec nie je zlééé.
To je katastrofa a ešte aj s tými nápismi. Nechápem na čo to tu bolo uverejnené. Najskôr som myslel, že je to EV, ale takýto šmejdík...?!
to určite nebude skrytá reklama, neverím :)))))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pište si ty vaše hloupé kecy u vás ve "felvidéku",nebo magyarorszagu, ČEHÚNI" NA NĚ NEJSOU ZVĚDAVÍ.Všechno co pochází z "horních uher" je nám odporné.Dejte už nám konečně POKOJ,a na věčné časy...viszontlatasra.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

proti Čechom nemáme nič , ale proti debilom ano a je jedno akej sú národnosti :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hybrid se dal na otevřenou skrytou reklamu?
Navíc klamavou. Ten pronájem není za 99kč na den, ale za 120,-. I plátce DPH musí za službu zaplatit plnou částku. To, že si DPH může odečíst je jeho bonus.
A inzerovat cenu za den, když si ho na den pronajmout nemohu je také zavádějící.
Pokud si to samé auto koupíte nové na leasing nebo úvěr, vyjde to na polovinu, nemusíte všem kolem vysvětlovat, že nepracujete u Sencoru a nemusíte dodržovat minimální a maximální najeté kilometry. Můžete vyjíždět mimo EU atd.
Vyplatit se to může leda někomu, kdo z nějakého důvodu potřebuje auto na půl roku. Ale asi ani to ne.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ano s tou reklamou na karoserii máte pravdu. Ale to tento podnikávý subjekt odkoukal od návěsových ploch nákladní kamionové dopravy a od bilbordů u silnic a dálnic. Polepené plochy zdí a plotů též jsou příkladem. Reklama a zviditelnění i to zoufalců je dnes v ČR modou.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak tohle mne taky obcas napadne....;)

Tak hlídat si, že se vejdu mezi 200 a 1000 měsíčně... Co když budu mít míň? Mužů si auto půjčit jen na den? Co když si jej půjčím 4x do měsíce? Kilometry se pak sčítají?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

.. jo a ostřikovač to má v elektrice."

přemýšlel jsem proč je tento článek na hybridu a ono to má elektrický ostřikovač.... :) Tak to jo.
Chvíli mě napadlo něco o skryté placené reklamě....

---

cca 240tis km na elektřinu - www.qauto.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?