E.ON otevřel novou rychlodobíjecí stanici v Praze - Stodůlkách

Jan Horčík - 26 Leden 2021

Společnost E.ON dnes otevřela pro řidiče elektromobilů novou dobíjecí stanici v Praze – Stodůlkách v Kuchařově ulici.Dobíjecí stanice E.ON v pražských Stodůlkách.

Dobíjecí stanice E.ON v pražských Stodůlkách (50.0464989N, 14.3024417E).
foto: E.ON

Jedná se o rychlodobíječku, která má dva konektory standardů CCS Combo 50kW a ChadeMO 50 kW a jeden Mennekes-Type 2 - 43 kW. Dobít svůj elektromobil mohou registrovaní zákazníci v systému E.ON Drive i neregistrovaní. Těm stačí mít u sebe mobilní telefon s připojením na internet a zaplatit mohou pohodlně platební kartou.

Stanice je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. V Praze se jedná o dvanáctou stanici, která je zařazena do sítě E.ON Drive, a její výstavba byla spolufinancována z evropského programu EAST-E.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ozana

V Prostějově spustilo PREčko 2x 75kW ultrarychlou nabíječku.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele runner42

Paráda, tam se hrozně parkuje, místo kde nebudou stát elektromobily a měkejšové se budou bát, se bude hodit.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan.

Nikoho nezajímáš. Nulo.

Obrázek uživatele Cipísek D

;)
https://www.youtube.com/watch?v=ZMAp5jwlvL4

---

3.svhv TEZLATREJTRS za BTC MLASK kumpáni=MSTR+PYPL... pohlavný nepriateľ !! https://youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :) ČEŽTINA 5.0 jedině vytřepe póvl fbažině ;) PODPORUJEME KOREJCE dyž GERMAN drbe ČEZKÝ ;) NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) 3seperou 4týbaterky 5týQuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.