E.ON chce mít v Evropě 10 000 nabíječek pro elektroauta

Jan Horčík - 06 Listopad 2017

Krátce poté, co hlavní evropské automobilky oznámily novou síť ultra-rychlých dobíjecích stanic Ionity, přichází se svou "troškou" do mlýna také E.ON.auto dobíjecí staníce E.ON sloupek

V Česku zatím síť nabíjecích stanic E.ON příliš rozsáhlá není. Firma ale provozuje největší českou nabíjecí stanici Vystrkov-Humpolec.
foto: E.ON

E.ON dnes oznámil spuštění globální kampaně na podporu elektromobility. Důvod je jednoduchý: chce jí podpořit svůj plán na rozšíření své sítě nabíjecích stanic na 10 000 do roku 2020. A následně počet ještě zvýšit.

Síť ultra-rychlých dobíjecích stanic už E.ON buduje. V Dánsku E.ON spolupracuje se sítí Clever, v Německu zase se sítí Tank & Rast. V současné době má E.ON v Evropě asi 6000 nabíjecích míst.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Alien5

V pisku uz je rychlonabijeci stanice od eonu.

---

Profesionální astronom. Česká astronomická společnost + http://www.hvezdarnamb.cz/
BOINC : https://www.czechnationalteam.cz

Obrázek uživatele Kuk

Ta jejich "reklama" je trapná. VW to téma u jejich starý reklamy na e-Golf zpracoval daleko líp.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

V clanku na stejne tema na electrek.co me docela zaujalo, ze ten zahranicni platek pak pise o ceske "unikatni eon stanici propojene s tesla supercharger" :-)

Obrázek uživatele ozana

Smutné je, že ve městě, ve kterém E.ON Česka republika sídlí, není žádná rychlonabíjecí stanice.

---

Jezdím na proud, najeto 95 tisíc km. G-E STROMOS 8+ let a 98 tisíc km.

To říkám už hodně dlouho. V ČB je možno obrátit se na Dentamechanik, jsou ochotní. Tak alespoň bude něco v Písku (do teď tam byly jen 2 zásuvky Mennekes a říkají si SmartCity).

Obrázek uživatele Anonym123

smart city nie je o niečom, čo zlepší život - v trenčíne to znamená SPOPLATNENIE parkovania aj vo vnútrobloku, pred vlastnou garážou, ...


veletrh e-SalonNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil